Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egyesek miért gondolják azt,...

Egyesek miért gondolják azt, hogy attól, hogy mostantól a középiskolások ingyen megszerezhetik a jogsit, majd több lesz a baleset?

Figyelt kérdés
Ilyen kommenteket olvasok mindenütt, ahol kijött a hír. Mégis mi benne a logika? Attól, hogy ingyen megszerezhetik, még ugyanúgy le kell vizsgázniuk.

márc. 14. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg visszavonták. Csak KRESZ-tanítás lesz, ingyen jogsi nem.

Mikor én voltam középiskolás, abban az időben is a gyerekek kétharmada szerzett jogsit. 17 és fél éves koromban már kezemben volt nekem is. Eleve az iskolában szerveztek KRESZ-tanfolyamot a 3.-osoknak, 8. órában...

Most leginkább csak annyi lett volna a különbség, hogy nem nekik kellett volna kifizetni. Gondolom, a munkaerőhiányon akartak ezzel segíteni, mert már olyan sokan kimentek nyugatra. A kamionoshiány miatt pár éve a C jogsi korhatárát is leszállították 18-ra.

márc. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szolovjov ***** válasza:
50%
Semmilyen ingyenes jogsi nem lesz. Olvass csak utána.
márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
13: De tegnap reggel még úgy volt. Csak ugye egy rafinált politikus el tudja utólag hitetni, hogy mást mondott, mint amit akkor hallottunk.
márc. 15. 14:47
 14/14 anonim ***** válasza:
24%
KRESZ-t már most is mindenki ingyen tanulhatja. Fent a jogszabály, meg online szakkönyvek is.
márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!