Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ott mernétek hagyni az autót...

Ott mernétek hagyni az autót az út szélén vagy bekockáztatnátok a büntetést?

Figyelt kérdés

Holnap megyek pecázni egy csatornára azonban ahhoz, hogy kocsival felhajthassak a gátra gátfelhajtási engedélyt kellene vennem. Én már kiadtam 4500 forintot a napijegyre plusz még 4 ezret etetőanyagokra, már majdnem 10 ezernél vagyok. Ennyi pénzt nem akartam erre a pecára szánni.


Az út eléggé keskeny, két autó éppen, hogy elfér rajta akkor ha szorosan az út szélére húzódnak, ráadásul lakott területen kívüli útszakasz és bár 60-as korlát van rajta de rendőr sose jár azon a szakaszon így nem ritka, hogy 90-100-110-el is mennek rajta.


Kérdés az, hogy hagyjam az út szélén a kocsit és kockáztassam meg, hogy valaki bele durran vagy leviszi a tükröm vagy hajtsak fel a gátra és inkább kockáztassak be egy büntetést? Gátfelhajtási engedély megvásárlása nem opció.



márc. 28. 12:11
1 2
 11/15 Seila ***** válasza:

Ennyiért tálalva csomó sülthalat lehetne venni, mint hogy a vízparton porosodva, éhen halva várni a fogást. :P :D

Na jó, a pecázás is egy hobbi valakinek. :)

márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 Ez nem fillérbaszás, hanem a bürokrácia elkerülése. Egy csomó idő elmegy az adminisztrációval, mire kézhez kapja az engedélyt.
márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szolovjov ***** válasza:
50%
330 Ft egy napi gátfelhajtási engedély. Nem fér bele 😀
márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Meg nem is az, hogy nem fért volna bele hanem nem volt inkább kedvem megvenni


De mindegy is, pecával végeztem. Senkivel nem találkoztam, úgyhogy mindegy lett volna ha napi jegyet se veszek.

márc. 29. 18:04
 15/15 bazaltkaroly ***** válasza:
50%
#11 Nincs ezzel semmi baj, egy jó hobbi. Nem a napi betevőért horgászik az ember, hanem az hangulatért, meg a tevékenység öröméért. Ha úgy nézzük, van aki bélyegekre ver el százezreket, és nem bánja meg. :)
ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!