Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ismerősöm gyakran átmegy a...

Ismerősöm gyakran átmegy a piros jelzésnél a vasúti átjárón, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki gyakran átmegy a piroson, vasúti átjárón. Volt ,hogy mellette ültem és akkor is átment a piroson.

Szóvá tettem neki, erre ordítozni kezdett, mit ugatok bele, mit politizálok.

Ő megmonda: Mérnök vagy? Nem. Orvos vagy? Nem. Informatikus vagy? Nem. Akkor csóró leszel, egy ember élet akkor értékes, ha gazdag. Így az ő nem foglalkozik saját életével, és az én életemmel se, amikor velem utazott. Meg mondta ,csak egy csóró munkás, az ilyen élete nem ér semmit, és ezért nem érdekli az élet. Meg akkor mit rinyálok, ha nekem is kevés a fizum, nekem is semmit ér az életem. Meg mondta, akkor mi a tetves k anyádat rinyálsz meg kell dögleni? Ekkor nem szóltam inkább semmit hozzá.


Velem egy idős, nincs párja csok-ot se tudja felvenni, 25 év feletti tehát szja mentességet se kap , meg szakmunkás stb..


Az ilyenekkel mit lehet csinálni? Milyen mentális betegsége lehet?


ápr. 9. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

A lényeg: ne ülj az általa vezetett járműben.

A többi a mozdony dolga.

ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Így tovább a vonat nem fog megállni!

Majd elolvassuk a baleseti rovatba.

ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
cool story bro
ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Fura alakokkal cimborálsz.
ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Az ismerősöd klinikai esetnek tűnik. Nézze meg orvos. Ja, és ha lehet ne vezessen semmit. Ha tényleg így van, ahogy leírod.

Ha meg szuicid alkat, akkor másokat ne vigyen a halálba lehetőleg.

ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Ő baja. Ne ülj mellé, ha ő vezet, cserébe majd menj el a temetésére. Aki vasúti átjárón átmegy, arra nincs mentség. Már arra nincs mentség, hogy a mentő-rendőr-tűzoltó-dr.Herpy-anyámkínjának évente propagandát kell folytatnia arról, hogy ezt ne csináld. Mindenki még mielőtt autóba ül, csak a kresz vizsgát tette le ennyit tudnia kéne, hogy ezt NEM csináljuk. Ha ismerősöd mégis csinálja, ő baja. Csak ne ülj mellette, amikor tényleg baja lesz.
ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem ülsz mellé. Pszichopata
ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
majd a sírkövére tedd rá a fotót, amiből épp kiemelik a holttestét, "én megmondtam" felirattal.
ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Nincsenek ilyen ismerőseim.
ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!