Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogos mert már elviselhetetlen...

Jogos mert már elviselhetetlen a rolleresek viselkedése? Szerbek léptek járdán való rollerezés 30-ezres bírság jár? Mit nem lehet megérteni rajta JÁRda?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 18. 08:40
A kérdező szavazást indított:
Ideje volt már
Nem volt jogos
Nettó marhaság
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

"Szerbek léptek járdán való rollerezés 30-ezres bírság jár?"

. Telefonos segítséget kérnék, Vágó úr.

ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Elméletileg nálunk sem szabad elektromos rollerrel a járdán menni, mert most félig-meddig segédmotoros kerékpárnak számít, de ritkán hallani, hogy ezért rendőr szólna.
ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es alany nem érti a lényeget magyar nyelv!

Járda! Járnak rajta!

ápr. 18. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem, hogy nem magyar az anyanyelved, de honnan veszed, hogy nem értem a lényeget? Belelátsz a fejembe?
ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Figyelj oda miket írsz!

Látom a fejed de bele nem akarok látni zavaros és értelmetlen gondolatok mint az életed.

ápr. 18. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én életem aztán biztosan nem értelmetlen
ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bizonyítsd be 6-os alany!
ápr. 18. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nekem alapjáraton nincs bajom a rolleresekkel, csak azt utálom amikor jön a mellettem lévő járdán nagy sebességgel és előttem meg zebra. Akkor már fékezési készenlétben vagyok mert volt már, hogy hirtelen a zebrára gurult.
ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!