Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Teljesen véletlenül át hajtott...

Teljesen véletlenül át hajtottam a piroson, mire számítsak, mikor jön a büntetés?

Figyelt kérdés

Debrecenbe a Kishegyesi tescoval mentem pontosan szembe és azon az útszakaszon átmentem egy piroson, semmi nem jött szerencsére és sose jártam meg ott ami utána következett lámpa azt láttam, de ezt sajnos nem.

Van ott kamera? Vagy hogy működik ez?



ápr. 29. 19:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hu remelem…
ápr. 29. 21:48
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Egész Debrecenben nincs olyan kamera, ami a piroson való áthajtást figyeli. Azért nem olyan egyszerű ez, hogy csak kiraknak egy kamerát. Egész Magyarországon ritkaság az ilyen, talán Pesten van ilyen. De ha lenne ilyen esetleg Debrecenben, annak tuti híre menne, de nem láttam még, hogy valaki erre panaszkodott volna Facebook csoportokban.
ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Csak ezt ússzam meg, többet ilyen nem lesz az biztos…
ápr. 29. 22:10
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Ezt itt Kelet-Európa, itt nem kell aggódni az ilyesmin. Közlekednél hajnalban a városban... Nem egyszer látom, hogy telibe átmennek a piroson autóval, sokszor forgalmas kereszteződésekben.
ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 bazaltkaroly ***** válasza:
75%

Ilyenért ritkán büntetnek, főleg ha nem okoztál bajt.

Álszentek meg ne legyünk, mindenki követett már el hibákat.

ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Tuti, nem kapsz büntit, még ha volt kamera, akkor sem.
ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lakotarsamat megbuntettek 50 000 Ft-ra ejjeli debreceni vezetesi szabalytalansagert. Azt mar nem tudom, hogy piroslampa vagy gyorshajtas miatt, de aznap en is benne ultem a kocsiban es egy rendorre sem emlekszunk az utrol... ugyhogy a forgalmi kamerak alapjan igenis van birsagolas! Kapsz majd egy csekket es a postan tudod befizetni.
ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja kb 1,5-2 honap utan kuldtek ki es nem is a lakcimere, hanem a bejelentett debreceni alberlet cimre...
ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hu na ez viszont nem jó hír
ápr. 30. 13:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!