Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Teljesen véletlenül át hajtott...

Teljesen véletlenül át hajtottam a piroson, mire számítsak, mikor jön a büntetés?

Figyelt kérdés

Debrecenbe a Kishegyesi tescoval mentem pontosan szembe és azon az útszakaszon átmentem egy piroson, semmi nem jött szerencsére és sose jártam meg ott ami utána következett lámpa azt láttam, de ezt sajnos nem.

Van ott kamera? Vagy hogy működik ez?



ápr. 29. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
"Véletlenül" nem lehet áthajtani a piroson. Ha viszont nem veszed észre a piros lámpákat akkor jobb ha egyáltalán nem vezetsz autót, mert veszélyt jelentesz a környezetedre. Az esetleges közlekedési bírság itt a legkisebb probléma...
ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Leginkább csak térfigyelő kamerák vannak.Nem valószínű hogy kapsz büntetést.
ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

"sose jártam meg ott"

Nem kifogás, vezetni kéne megtanulni, nem csak a vizsgaútvonalat begyakorolni meg a minimum elégséges pontra menni.

ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Nincs ott kamera.

Tudom melyik lámpa lehet. Az István úton, amelyiknél ha jobbra fordulsz ott a Meki? A következő pedig egyenesen visz a tescóhoz. Legalábbis az van vele szembe.

Ott elég gyér a forgalom, inkább a másik oldalról szoktak menni a város felé.

Plusz annál a lámpánál elég szépen ki tudnak a fák virágzani, most hogy tavasz lett és szinte belelógnak a lámpákba.

Aki nem járt arra, ne ossza már az észt.

Persze, nyilván figyelni kell, a kérdés azonban nem ez volt.

Jött arról kocsi amúgy, nagyon ledudáltak?

ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Ja, nem jött, most látom, elsiklottam felette.
ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Válaszoló, köszönöm, hogy nem egyből lehordasz mindennek és megertesz, igen egyébként jól mondod pontosan ott mentem, és bele lógott valóban a fa, szerencse, hogy egy darab autó nem ment ott akkor éppen, de ezzel, hogy az ijedtségem melle valószínű meg nem jön plusz egy bírság, nagyon megnyugtattal
ápr. 29. 20:30
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

#6

Azon a helyen két lámpa is van, az egyik jobboldalt alacsonyabban, a másik az út fölött, mindkettőt biztosan nem takarták el a fák...

De mindegy is, lapozzunk, az jó dolog ha megijedtél, mert így legalább emlékezni fogsz hogy nem nézegetjük a telefont menet közben, mivel úgy nehezebb észlelni a piros lámpát :-)

ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem nezegettem a telefont… meg láttam is hogy nem sokkal utána a másik lámpa piros és lassítottam, így vettem észre, hogy van fölöttem egy lámpa ami szinten piros volt….

Ha véletlen mégis felvette kamera akkor hány pontot kapok ezért? Illetve ha rendőr látta az utánam jön vagy csak rendszám alapján történik a büntetés?

ápr. 29. 20:57
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem volt kamera akkor semmi.
ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem szoktak ezért büntetni, ne parázz. Ha rendőr van megállít érte, különben no para.
ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!