Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vettem egy kis Suzukit.24...

Zsuzsa63 kérdése:

Vettem egy kis Suzukit.24 éves jogosítványom van sajnos nem vezettem. Vásárlás előtt vettem hivatalosan órákat. Félek a forgalomba és persze az egész vezetéstől vajon van e olyan módszer amivel ezt a félelmet lelehet győzni?

Figyelt kérdés
A korom 47 év és még nő is vagyok. Köszönöm a segítséget.A munkámhoz kell a kocsi nem napi inkább heti szinten.
2010. nov. 7. 16:41
 1/6 anonim válasza:
Vezess sokat. Szerintem menni fog.
2010. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy ismerősöd, hogy gyakoroljon veled.
2010. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és ha nagyon nem megy akkor inkább hagy fel vele ne öld meg se magadat se másokat. Am. pedig valóban az a megoldás, hogy vezessél oktatóval, útána ismerőssel, ha még mindig félsz akkor nincs nagyon megoldás. Másrészről természetesen ne add fel és sok sikert hozzá :)(Csak tud, hogy mikor van vége)
2010. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is a félelmet mindig táplálja valami, ha ez a félelem erős,és a vezetés megkezdése után is szűnni nem akaró akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy megéri e... Az oktató meg volt elégedve önnel? Van e olyan dolog ami nehezen megy (pl: parkolás,magasabb sebességgel vezetés,tájékozódás)?
2010. nov. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felesleges aggódni . 5-10.000 km vezetés után már fel se fog tűnni addig meg gyakorolni kell.
2010. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mármint hogy annyi km után már semmilyen félelemérzet nem fog előjönni.
2010. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!