Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért történt szerintetek a...

Miért történt szerintetek a Lágymányosi baleset?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok róla?Mindenre kíváncsi vagyok..Mert ismerem az áldozatokat és a sofőrt is..A lehelbe járok és nagyon megvisel mindenkit a történtek.A tanárokat is.
2010. nov. 20. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Figyelmetlenség. Meg valószínűleg hülyén lett megépítve a felhajtó. Normális körülmények között nem szabadna, hogy valaki simán át tudjon menni a szemközti sávba. Az az egész rész ott olyan, mint egy labirintus, folyamatosan a táblákat kell lesni, ha nem akar az ember eltévedni. De az nagyon durva, hogy még ellenkező sávba is kerülhet az ember, ha nem elég éber.
2010. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szetrintem szimplán azért, mert 6/1 ember nem volt aki az uttat figyelte volna. Teljesen egyértelmű szerintem az a kereszteződés van kint behajtani tilos tábla. + a felhajtó egy 3sáv szélles valami a lágymányosi híd pedig 2 szélles sáv, szal ha már fel ment akkor is kikerülhetette volna, ha nagyon akkarja. Ez szimplán arról szolt hogy friss jogsi + figyelemetlenség + valószínűleg arcoskódás, hogy ő mekkora isten császár mód tud vezetni... ha nem így van cáfoljátok meg. Én is elég sürün járok arra egyszer nem fordult meg a fejembe hogy felmenyek a lehajtón. De nagyott mondok, soha nem fordult meg a fejemben még rossz írányban felemnni sehova pedig egyp ár éve már vezetek.


Ettöl függetlenűl természetsen sajnálom őket, mert egy hülyeség miatt senkinek nem szabadna meghallni, de ha már megtörtént akkor legalább mások remélem, hogy tanulnak belöle, hogy a vezetés az egy veszélyes üzem.

2010. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy az nem tűnt fel nekik hogy szembe jönnek? milyen gyorsan mehettek ha nem volt idejük megállni? 50km/hról szinte alig van fékút. és az se tűnt fel hogy az út bal oldalára érkeztek?
2010. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a tragédia mindenkit megérintett,nem csak akik ismerték őket.Nagyon nagyon szomorú hogy elvesztettünk ennyi fiatalt. :(


Az okok?Szerintem ezt senki és soha nem tudja megmondani.

Ezek talán olyan "szándékos" véletlenek... miért kellett PONT abban az időben és PONT arra mennie és PONT egy nagy teherautónak amivel összeütköztek...


Sosem tudjuk az okokat... ahogyan a bölcsőhalálét sem amikor csak meghalnak a babák és nincsen nyoma hogy miért...vagy amikor a fiatal sportolókat veszítjük el minden előjel nélkül másodpercek alatt....


Ezeknek inkább minket embereket arra kéne tanítania hogy legyünk nagyobb alázattal és szeretettel az ÉLET és egymás iránt,hiszen nagy kincs és sosem tudjuk mikor ér véget...

Mert hogy nem csak "mással" történhet ilyen.

2010. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem ismertem őket, de én elképzelhetőnek tartom hogy simán elnézték. A totalcar-on most már két cikk is foglalkozik azzal, hogy azt a kereszteződést könnyű elnézni. Pláne ha valaki ismeretlen arra, sötét van, esik az eső. Mindezek mellett 6an ültek a kocsiban....


Én az arányokat így osztanám fel:

- 70% azért mert a kereszteződés katasztrófa + rossz idő, stb...

- 10% friss jogsi

- 10% vagizás

- 10% figyelmetlenség --> este volt, fáradtak voltak.


Aztán majd kivizsgálják és kiderül

2010. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ismertem az egyik lányt, hihetetlen, felfoghatatlan...

ezen már kár gondolkodni, nem segít...

2010. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bárhogy történt, nagyon sajnálom őket. Egy 3 gyerekes apa.
2010. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom őket. Viszont az is igaz, hogy Budapesten (vagy akár egész Magyarországon), nagyon kaotikusan vannak megoldva a csomópontok és a kitáblázások is. Én vidéki vagyok, de minden nap Pestre vezetek. De ha nem a megszokott helyekre megyek, akkor a hideg futkos a hátamon az állapotok miatt. Nem elég, hogy teljesen átláthatalan minden, még ráadásul turnak is egy csomó helyen (metro, stb) és össze vissza terelgetik a forgalmat félig lekopott sárga útjelzésekkel. Nagyon gáz az egész. Jó lenne, ha valakinek felnyílna ezügyben a szeme és tenne valamit, hogy ne haljanak meg többen a felelősök hozzá nem értése miatt.
2010. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!