Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőrök mikor fognak...

A rendőrök mikor fognak rászállni a fixisekre és lekapcsolni őket? , mert igencsak veszélyesek

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 20:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hegyről lefelé azért necces,mert ha betámasztossal állitják meg a kereket akkor a hátsókeréken semmi suly nem lessz és csuszhat a végtelenségig.Ülve beblokkolni qrva nehéz.
2009. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
hát az a 200-300g-os súly csőkentés a fékek leszedése által,nem ér meg egy ilyen hegyről lefele szituációt az biztos
2009. febr. 3. 17:45
 23/28 anonim ***** válasza:
Eddig még nemláttam fixist hegyről lejönni.Felmenni igen fogassal.Szerintem lefelé az ésszerübb még az ö szempontjukbol is,de majd ha talizok egy fixissel akkor megkérdezem.
2009. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
mondjuk én is mindig a fogason látom őket,neki támasszák a 20filléres vackukat a pedállal az 1millás bringának xd,azt meggy a balhé.de nem mindenhova meggy fogas
2009. febr. 5. 07:26
 25/28 anonim ***** válasza:
Ahová nem megy a fogas oda küldenek fullosan felszerelt futárt vagy tolnak.Inkább egy 20filléres 5 kilos futárgépet támasszanak abicomnak mint egy 20kilos 1millás gépet.Amugy,ha normálisan támasztják akkor nincs gond.
2009. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Aki nem érti:

Nem divat, hanem célszerűség. Az egy huszadrangú dolog, hogy pár grammal könnyebb. De nem kell hetente fékpofát cserélni, kevesebb elromló alkatrész. Kevésbé lopják...


Persze aki még egy első féket se rak fel, az tényleg állat. Én azt mondom, hogy legalább egy jól működő első fék legyen, vész esetére. Különben is a kresz 2 egymástól független féket ír elő. Szóval egynek jó a hajtás, de kell még egy. Különben olyan, mintha én is leszerelném az első fékem... Pedig igazán gyorsan megállni csak első fékkel lehet, ez fizika. (Nem az orra bukásra gondolok. Azt is lehet persze :) de aki igazán ügyesen fékezik, az csak első fékkel és pont akkora erővel, hogy a hátsó kerék épp csak elemelkedjen a földtől - azaz az orra bukás határán kell fékezni a leggyorsabb megálláshoz.)

2009. febr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Tom hogy ez nem ide tartozik de sokan mondták hogy nem láttak hegyről lejönni őket szal itt egy videó:


http://www.youtube.com/watch?v=F0AFpq6jFok&feature=player_em..


meg egy link ahol mindent megtudhatsz:

[link]

2010. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A fixi nem attól fixi, hogy nincsen rajta fék. Aki fék nélkül rakja, az vagy nagyon tapasztalt, vagy nagyon hülye.

Ne általánosítsunk, kérlek. Sokkal több olyat ismerek, aki montival, vagy outival jár, és veszélyesebben közlekedik. Nem azzal van a baj, hogy az általad 'fixis'-nek titulált bringások fixivel mennek, hanem hogy rutintalanok, és túlvállalnak szituációkat. De ez nem csak 'fixisekre' igaz. Azok az ismerőseim, akik fixen rakják, sokkal körültekintőbbek, mint a többiek. De lehet, hogy csak az én barátaim felelősség-tudatosak ;)

2010. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!