Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan jutok el a bunakeszi...

Hogyan jutok el a bunakeszi repülötérre? Vagyis pontosabban a kutyasuliba tömegközlekedésel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 19:38
 1/8 Tubarózsa ***** válasza:

Dunakeszire, v Budakeszire gondoltál? (bár nemtom van-e budakeszin reptér meg kutyasuli, de dunakeszin van.)

nah a Dunakeszi: busszal: Újpest Városkaputól(XIII.ker) Dunakeszi Szent Imre térig,(308 v 309es busz) onan sok séta, vagy helyi busz(ez nem jár sürün). vagy pedig Dunakeszi Kossuth utca és onan megy mogyorodi busz. pontosan nem tom hol kell leszállni, de vhol megáll a közelbe.(söför esetleg tud segíteni) (városkapunál a jegyet előre megkell venni, még akkor is ha van bkv bérlet!) a másik buszos meg a 104essel Dunakeszi Auchan áruház, és onan megy ingyenes Auchan busz Dunakeszire. (pontosan itt sem tudom hol kell leszállni.)

és akkor van a vonat: nyugati pu. ból Dunakesziig és inen gyalog/helyi busz.

v ha busszal mész Szent Imre térig onan tudsz hivni taxit is, pár száz forint(max 1000), de a vasút állomásról is tudsz hivni taxit.

de a legjobb, ha repcsivel mész:)

am esetleg kocsi? v az nincs?

nah bocsi h hosszu lett, ennyit tudok, ha vmi nem tiszta írj/kérdezz vissza! :) üdv

20L

2011. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budakeszire gondoltam és ott van kutyasuli a Tesco "mögött" Tescos busszal tudnék sztem csak elmenni de nemtom h lehet-e kutyát vinni a buszon.
2011. jan. 24. 20:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja hát 15éves vagyok szóval kocsi az még oké meg vezetni is tudok de a jogsi...azzal még várni kell de a lényeg h nincs kocsi:D
2011. jan. 24. 20:10
 4/8 Tubarózsa ***** válasza:

ja oké. hát akkor bocsi h mást irtam... de most már tudod hogy dunakeszin hol van:D :D

a budakeszist viszont nemtom sajna. :((

üdv.

2011. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 22-essel végigmehetsz Budakeszin. Nem tudom a végállomásról milyen messze van a Tesco...
2011. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, én meg már 10 évesen tudtam vezetni, pont úgy, mint Te: nagybátyám ölében ülve, csak a gázt és a kormányt kezelve...
2011. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én 8 évesen már tudtam úgy vezetni:P

de ugy h én irányito ugy 12-13

2011. jan. 25. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
A dunakeszi reptér melett van a kutyasuli mégis nem oda kellene menned?
2011. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!