Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezettél már Angliában vagy...

Vezettél már Angliában vagy máshol ahol jobb kormányos autók vannak és bal oldalon kell haladni?

Figyelt kérdés
Mik voltak a gyakori hibák? mennyi időbe telik megszokni?
2011. febr. 12. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

jobbkormányost vezettem itthon.

oldaltávolság jobb oldalt!!!arra figyelj!

2011. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SteveTL válasza:

Angliaban elek, buszsofor vagyok. Ha tudsz vezetni Magyarorszagon, akkor tudsz majd vezetni Angliaban is. A hibaidat neked kell tudni. Megszokni kb. fel ora es utana menni fog. Magyarorszagon ugye van jobbkezszabaly es "balkezszabaly" is. Azert tettem idezojelbe a balkezszabalyt, mert Magyarorszagon nem tudjak, hogy mukodik a korforgalom. Minden korforgalom elott tabla van, hogy elsobbseg adas kotelezo! Ezzel szet is romboljak a korforgalom ertelmet, mert ugye ez azt jelenti, hogy a balrol jovonek kell elsobbseget adnunk. A valodi korforgalomban tehat Angliaban is nincs tabla a korforgalom elott. Egy szabaly van a jobbkezszabaly! A jobbrol jovonek van elsobbsege!!! Ezenkivul a elhagyod a korforgalmat kifele indexelni kell! A masik nagyon fontos, ha a korforgalomban te egyenesen akarsz tovabbmenni es a veled szembejovo viszont jobbra akar kanyarodni akkor neki van elsobbsege mivel o neked jobbrol fog erkezni es igy el kell engedned. Egyszeru nem?

Balesetmentes kozlekedest!

2011. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!