Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen okból közlekedik...

Milyen okból közlekedik valaki ilyen autóval?

Figyelt kérdés
Rommá törött Fiat Punto volt, nem volt jobb ajtaja, csomagtartója, nem bírt kanyarodni, fékezni, menni is alig, lámpák mindenhol töröttek voltak, teteje is horpadt volt, mintha borult is volna, csikorgott, sikított, ahogy ment meg leért az alja, de forgalomban közlekedtek vele. Én max trélerrel vittem volna, elöttem ment a 13. kerületben.
2011. márc. 24. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
* bal ajtaja nem volt, de nem számít.
2011. márc. 24. 20:21
 2/9 anonim ***** válasza:
talán nincs pénze autómentőre
2011. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekünk sem jött valami jól (anyagilag) amikor apum lerobbant ott valahol Frankfurt körül angliából hazafele jövet és úgy kellet magyarországról küldenünk érte autómentőt. Potom pénz volt tényleg...
2011. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 omadjoe ***** válasza:
én a trabimat vontattam kb. ilyen állapotban a karosszériáshoz anno 15 éve. csak elül volt rajta fék, ajtok sárvédök nuku, csomgtér, gépháztetö, motor, váltó szintén nuku. de csak 600 métert vittük igy. remélem szervizbe, v. bontoba vitte,és nem csak jasszkarizott az utcán szerencsétlen puntoval. de azért ilyen állapotú autot tényleg vitethette volna trélerrel. ennyire nem lehet v.ki sz@rrágó. bontos meg ingyen kimegy az ilyen autokért.
2011. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett h ide írtál, ott és akkor nyugodtan rá hívhattad volna a zsarukat, mivel ez közúti veszélyeztetés, ha fékezni is alig tud.
2011. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20:43 Mennyi volt az autómentő?
2011. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltok hogy nemrég volt balesete és mondjuk nem volt pénze elszállíttatni.Én is ezt tenném bár tudom hogy nem szép dolog de ezek a szemétláda szállítók pofátlanul sok pénzt kérnek egy autó szállításáért így inkább megkockáztassa az ember hogy haza viszi az autót.Persze ha így közlekedik vele folyamatosan akkor megérdemli hogy elkapják a rendőrök és jól megbüntessék vagy levetessék a rendszámot.
2011. márc. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez csakis cigány lehet....azok ilyen barmok...
2011. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem lehetséges hogy akkor törte össze és úgy volt vele h ha beindul nem költ autómentőre?
2011. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!