Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Suzuki SX4-em van, nem látok...

Suzuki SX4-em van, nem látok ki rendesen az A oszlop miatt, rengeteget kiatkar. Mások hogy vannak ezzel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy baj ha ennyire zavar. Amikor vetted kár hogy nem tünt fel ez a probléma utólag már csak a nagyflextud ezen segíteni.
2011. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elején furcsa de meg lehet szokni, max forduláskor vagy kanyarban kicsit hajolj előre
2011. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én kereskedésben dolgoztam, nekem spec túl közel volt a fék és a gáz pedál, szó szerint mikor a gázt nyomtam vele együtt a féket is! jó igaz 47 es lábam van, de akkor is......
2011. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zebra3328 ***** válasza:
Én a bátyám SX4-esét szoktam néha vezetni, de a szélvédőkeret engem is nagyon zavar a kilátásban. De a kormányszervólya sem szimpatikus, mert túúúl erősen segít.
2011. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem, hanem céges flotta gépjármű, nem volt választás. Sokszor attól rettegek, hogy nem veszek észre egy gyalogost, és elsodrom. Párásabb időben elöl a kis háromszög ablak is használhatatlan, nem mintha ott ki lehetne látni :(
2011. márc. 26. 00:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Körültekintőbben vezess, legalább tisztába vagy vele, hogy ott valami(valaki) elbújhat, ez már jó :)

Én ilyen kacattal járok:

[link]

Nézd meg ezen is az A oszlop, a tükör, és a tükör felfogatása mekkora helyet foglal, egy csuklós busz nyugodtan megfordul a holttérben :)

2011. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez se semmi konstrukció. Nem tudom, akik autót terveznek nem szempont a vezető kilátása? Vagy az egy magyasabb árkategória? Szóval nagyon körültekintőnek kell lenni, mert nem enyhítő körülmény, ha ne adj isten ilyennel üt el valakit az ember.
2011. márc. 26. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:

SX4-en tanultam vezetni.


Vizsga előtt volt olyan hogy bár szétnéztem, majdnem sikerült bemenni a körforgalomba úgy, hogy balról jöttek. Az oszloptól nem láttam meg.


Nem mentség, meg kell benne szokni, hogy előrehajolva ildomos szétnézni...


Én nem vennék ilyen autót, pont ezért. És valóban kicsit mintha közel lennének egymáshoz a pedálok.

2011. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!