Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan aki, mindig minden...

Van olyan aki, mindig minden KRESZ szabályt betart, természetesen a sebességkorlátozóakat is?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 13:02
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nem nagy sebesség a 70km nagyon jó ! Éjszaka haladjunk nyugodtan 100km -el,úgysincs senki az úton. Én a sávváltást éjszaka is jelzem. Ez már benne van a tudatban, a kézben (rutin). Én nem "hétvégi" autós vagyok, hivatásos jogositvánnyal dolgozom mint gépkocsi vezető.
2011. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jó, forgasd ki a szavaim, nem kell 100-zal menni, de érdekes hivatásos lehetsz, ha fész 65-70-nel a városban, mikor sehol SENKI CSAK TE vagy az egész környéken, mert mindenki alszik. Én is szoktam még olyankor is jelezni, ha valaki szemben áll a pirosnál és én fordulok le, de ha nincs kinek jelezni, akkor nem fogok, csak azért, hogy magam boldoggá tegyem a kattogással. Fel kell mérni az adott helyzetet és annak megfelelően közlekedni, nem pedig lábban tempomat 30-50-60-90-110-130 módjára közlekedni, se hall se lát dömötör módjára. Ha lehet menni, miért ne lehetne. Ahol meg nem, pl egy olyan ki utcűban ahol egyik oldalt végig autók, és csak egy autó fér el, ott éjjnek idején sem megyek 50-nel, biztos ami biztos alapon. De te áljj meg magadnak a STOP táblánál, meg jelezz magadnak, mikor az udvarban kiállsz a garázsból, ha téged ez boldoggá tesz. Csak majd egyenrangúnál, meg kanyarodó főúton is add meg az elsőbbséget légyszíves.
2011. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sötétben rohadtul nem lehetsz biztos benne, hogy "nincs senki csak te". Főleg ha az is erre számít, akivel mégis találkozol. Ezzel tessék vigyázni. (Felteszem, hogy akik itt ezt írták, azok sem a beláthatatlan sarkokra gondoltak, hanem a belátható, de stop táblás helyekre, ahol éjjel már 200 m-ről látszik, hogy nem jön senki. Ennek ellenére ne fogalmazzunk megtévesztően, hátha járnak erre gyakorlatlanok is.)
2011. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ne túlozz!A garázsbol kiállást én sem jelzem. Az elsőbbségi szabályokat mindig betartom! Nem félek a sebességtől! Ha a megengedett sebesség 130km, akkor annyival megyek ha az út és látási viszonyok megengedik.
2011. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Az természetes hogy az elsőbbségi szabályokat betartom! Nem félek 60-70km sebességtől (még ha hivatásos vagyok is) Ne magyarázd félre véleményem!! KÖSZI
2011. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Processzor feldolgozta az információt?
2011. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nem értem a hozzászolást
2011. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!