Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Normális, hogy az oktatóm...

Normális, hogy az oktatóm ilyeneket mond?

Figyelt kérdés

Hogy ha meglesz a jogsim, akkor majd sokáig nem merek elmenni EGYEDÜL vezetni, csak ha valaki ott lesz mellettem, és mondja, hogy merre menjek.

Mivel oktató, nem pont inkább biztatnia kéne, hogy ha lesz jogsim akkor egyedül is vezethetek bátran?


2011. ápr. 30. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudhatja,egyébként elég gonosz lehet ha ilyenekkel bombáz.Egyértelmű hogy azt akarja,hogy megbukj és többet fizess neki.
2011. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne vezess egyedül bátran! Az, hogy meg van a jogsid, még nem jelenti,hogy tudsz vezetni. Az én oktatóm is azt javasolta,hogy egy darabig olyannal vezessek, aki rutinos. Apu jött velem egy darabig.
2011. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy gonosz az oktató, lehet csak jól méri fel a képességeidet. A jogosítvány megszerzése nem egy bonyolult dolog, helyt állni a közlekedésben, úgy, hogy másnak ne okozz kárt, vagy sérülést, az már inkább az.

Az autóvezetéshez pedig kell egy kis "képesség" is, akinek nincs az megveszi a jogsit, előbb utóbb mindenki megkapja, aztán nagy önbizalommal romdob a kocsival, jó esetben csak magát összetörve.

2011. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Célszerű a jogosítvány megszerzése után egy darabig valaki rutinos társaságában vezetni. Nekem is mondták. 30 óra vezetés azért nem valami sok.
2011. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!