Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » II. forgalmi vizsga megvágtak,...

II. forgalmi vizsga megvágtak, de miért?

Figyelt kérdés
Levezettem az egész útvonalat a kresz szabályok megsértése nélkül. Erre a végén az ro.hadék vb megvágott egy piti indokkal. Még az oktatóm is azt mondta , hogy át kellett volna hogy menjek. Hol itt az igazság ??? Ebbe az országba csak kiba.szni tudnak az emberrel :( :(
2011. máj. 24. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi volt az a piti indok?
2011. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
parkolóhelyről mikor álltam kifele akkor láttam , hogy aki a hátam mögött jön nem akar lassítani és inkább lefékeztem gyorsan. mert különben levitte volna a kocsi órát. ha meg nem fékeztem volna le akkor az lett volna a gond.....
2011. máj. 24. 17:29
 3/11 anonim ***** válasza:
De miért indultál egyáltalán el, amikor láttad, hogy jön a kocsi?
2011. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mivel azt gondoltam , hogy nem lesz akkora egy f.aszkalap és lassít , de nem nyomta neki ugyanúgy. komolyan mondom kabják be a nagy ...-t az összes hülye vezetős és vb tag.
2011. máj. 24. 17:34
 5/11 A kérdező kommentje:
p*
2011. máj. 24. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:
megérdemelted hogy megbuktál, szerintem felvilágosított az oktatód, hogy mindenre nagyon oda kell figyelni, ha látod, hogy jön ne indulj el, hanem várd meg míg elmegy, és csak azután...miután megvan a jogsi lazábbra lehet venni a dolgokat..... de csak okosan!!!
2011. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mindig az átlag embert kell teljesen lenyúlni pénzzel. sza.rni lehet ebbe az egészbe ami itt történik. megnézném én , hogy a sza.rházi vén öreg , hogy vezetne ilyen nagy forgalomba.... kapják be a fa.szomat :@ :@
2011. máj. 24. 17:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Még egy idegbeteggel több az utcán, már ha megkapod a jogsit :( picit váltani kéne több tisztelet a másik iránt,egyébként a kresz megsértése nélkül lehetetlen levezetni, úgyhogy biztos volt más is.
2011. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy a gond: Te arra számítottál hogy lassítani fog,de pont ez az hogy NEKI VAN ELSŐBBSÉGE(ezt gondolom Kreszből is megtanultad-hogy aki irányváltoztatás nélkül halad tovább MINDIG annak van elsőbbsége) és te pedig ha kimentél volna elé , lehet hogy megáll de akkor meg azért buktat meg, mivel megállásra kényszerítetted az elsőbbséggel rendelkező jármű-t!!!!


Olyan pl: hogy ha megnézed , egy átlag ember sem 2kézzel fogja a kormányt,és nem mindegyik ember indexel mikor kikerül valamit,sőt az oldaltávolságot sem hagyja meg... De neked ezzel nem szabad törődnöd mivel neked a KRESZ szabályai szerint kell menned , még akkor is ha a következő kereszteződésben sorban Driftelnek ki az autók!!! SOK SIKERT A KÖVETKEZŐ VIZSGÁDHOZ!!!

2011. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nehéz ezt így kívülről megítélni. Ami neked apróság, ugyanazt a szitut mondjuk 20 év rutinnal a hátad mögött lehet, hogy teljesen alap hibának vennéd, és te is megvágnád magad...


Nehéz a forgalmi vizsga, de azt se felejtsd el, hogy a VB joga és felelőssége az, hogy kit enged ki az utcára.

Ha esetleg a VB a hátsó ülésről úgy érezte, hogy ennél a szitunál nem igazán te tartottad kontroll alatt a dolgokat, hanem csak úgy történtek az eseméyek, és pl. csak a véletlen műve volt hogy nem mentetek egymásba (mert esetleg akinek elsőbbsége volt alapból nem ment 50el, vagy még lassított is, tehát máskülönben csatt lett volna) akkor bizony lehet hogy azt gondolja magában, hogy még nem kéne jogsit kapnod.


Hidd el a VB-k is tudják hogy itt nem kevés pénzről van szó, és ha mindent jól csinálsz nyílván nem buktatnak meg. Sajnos a vizsga egy eléggé szubjektív műfaj, adott esetben mindenki másképp ítélheti meg.


Sajnálom hogy nem sikerült, de kérlek gondold át a dolgot a fentebb leírtak alapján is. Sok sikert a következőhöz!

2011. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!