Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most kaptam jogsit, tudok...

Most kaptam jogsit, tudok valamit tenni, hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés

Tegnap vezettem először, és annyira izgultam, hogy pirosnál mikor zöld lett, és elakartam indulni egymás után 3x lefulladtam.

Mikor először lefulladtam, akkor úgy gondoltam, semmi gond, majd most, de akkor is lefulladt, mert tök más autó apámé, mint az oktatóé volt, és az simán elindult, ez meg tök hamar lefullad.

És lefulladtam 2x, és mögöttem meg dudáltak, akkor meg még jobban izgultam, és megint lefulladtam, erre meg piros lett a lámpa.

És tök hülyén éreztem magam, hogy engem biztos valami szerencsétlen hülye gyereknek hisznek mögöttem.

És nagyon rosszul éreztem magam, mert mikor rám dudáltak, akkor még szerencsétlenebbnek éreztem magam.

Tudok valamit tenni, hogy ne izguljak, ha rám dudálnak?


2011. jún. 3. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
adj nagyobb gázt és akkor nem fullad le, egyébként mindenkivel megesik, h 1x-2x lefullad, nincs ebben semmi gáz
2011. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez majd el fog múlni gyorsan.

Én diesel autóm tanultam, és benzinesem lett utána, folyton lefulladtam, én is nagyon cikinek éreztem. Pár nap alatt elmúlt. Érdemes elmenni valami kihalt parkolóba gyakorlatozni, hogy ráérezz.

2011. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rakd ki az ablakba a T betűt,így a többiek is tudni fogják,hogy kezdő sofőr vagy..Akkor sokkal megértőbbek az emberek mert tudják,hogy valamikor ők is paráztak..
2011. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyél automata váltóst.
2011. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a saját kocsinkkal soha nem fulladtam le, mert abba viszonylag erős a motor. Viszont amikor átálltam a nagyamám Suzuki 1.0-jára, akkor párszor velem is megesett, hogy lefulladtam. Aztán azóta már ahhoz is hozzászoktam, egyszerűen nagyobb gázt kell adni, és óvatosabb kuplungolni.
2011. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Adj nagyobb gázt és a kuplungra is figyelj lehet hamar leveszed a lábad róla!

Amúgy meg szerintem nem gáz a tanúlókocsikban általában nagyobb fordulaton van az alapjárat azért nem fullad le annyiszor!

Mondjuk velem azon is megesett egy párszor, még vizsgán is!

2011. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szinte minden autónak máshogy működnek a pedálok. én is úgy csináltam, hogy elmentem egy elhagyatott parkolóba és elindultam, megálltam. máshogy nem fogsz ráérezni. ott nyugodtan gyakorolhatsz, akárhányszor lefulladhatsz
2011. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!