Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet valamit tenni az ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit tenni az ellen hogy ne izguljak ennyire randi előtt?

Figyelt kérdés
Minden randi előtt rettenetesen de már annyira hoyg hányingerem is van:S
2008. jún. 20. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadik randi? Még az elején jártok? Később elvileg oldódnod kéne.

Egyébként talán úgy, hogy próbálsz másra koncentrálni, mással lekötni magad, és akkor nem ezen gondolkozol, nem izgulsz annyira.

Valami nem túl egészségtelen pótcselekvés pl filmnézés?

2008. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igyekszem csak az a baj hoyg ez már a sokadik randi...
2008. jún. 20. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Egy kis alkohol szerintem mindenkinál oldja a feszültséget és a gátlásokat.

Perzse ne idd magad földig, de pár deci bor, egykét feles szerintem jót tenne.

És bízz magadba, hajrá

2008. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj van egy ijen baratnom.....es mindig hujere uzguja magat es a vegen semmi sem tortenik mer hazafut a pasi elol....ne lassa rajtad hogy izgulsz......zst
2008. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oksi igyekszem nyugodt marad. bár elég ha rágondolok és görcsbe rándul a gyomrom...
2008. jún. 20. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbálj arra gondolni, h ő is így izgul. Hátha segít, h nem vagy ezzel egyedül :-)
2008. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) kicsit kezdek megnyugodni:)
2008. jún. 20. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

hát sztem ha ennyire izgulsz a sokadik randin,nem ő a megfelelő számodra. Ha vki mellett nem tudsz feloldódni,abból nem hiszem h hosszabb távon bármi jó sülne ki.

én is izgultam az első randin a pasimmal,de már a 10.percben feloldotta a gátlásaimat,rengeteget nevettünk stb.

és éreztem h még senkivel nem éreztem ilyen felszabadultan magam! és ez 6 éve igy van!Szóval sztem nézegess másfelé is!

2008. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
dehogy nézegetek:) nekem Ő kell. és én is csak előtte izgulok. közben egyáltalán nem. szal nem nézek másfelé.
2008. jún. 25. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja,ha közben nem izgulsz,akkor jó! :) akkor nem szóltam.Bocsi
2008. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!