Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezért megbüntetnek szerintetek?

Ezért megbüntetnek szerintetek?

Figyelt kérdés
Használtam ma az M7-es autópályát, de elfelejtettem a felhajtás előtt matricát venni. Mentem 40 km-ert, lehajtottam róla és akkor eszméltem rá, hogy nincs is matricám. Gyorsan vettem egyet sms-ben. Szerintetek ezért megbüntetnek?
2011. jún. 8. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mentél át ellenőrzési ponton akkor szerintem nem büntetnek meg.Olyan helyen ahol valamilyen lézeres izével vagy kamerával megtudják állapítani,hogy van e matrica az autón
2011. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen kamera én úgy tudom mindegyik felhajtónál van. :(
2011. jún. 8. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 1 hónapig nem jön semmi akkor OK...
2011. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztosan jön a csekk mert ugyan tárgynaptól érvényes a matrica de a megváltás ideje előtt használtad a pályát.

Fizesd is be azonnal mert a 16 500 egy hét után 62 500-ra változik !!!

2011. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha kijon a csekk, akkor kuldd vissza a matrica igazolo szamla fenymasolatat hogy aznapra volt ervenyes matricad.


sajnos ez kb az a helyzet mint mikor mesz bkv berletet venni, de ahhoz hogy berletet tudj venni el kell jutnod valahogy a jegypenztarig. mivel aznaptol ugyis berlete van az embernek, ezert nyilvan senki nem lyukaszt emiatt csillagaszati aru jegyet... de attol meg ha elkap az ellenor az bukta.

2011. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sms-ben vettem a matricát. Tehát csak egy válasz sms-em van, amin ugye időpont is... :(
2011. jún. 9. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs minden felhajtónál kamera, csak néhány hídon van.

Ha szerencséd van, akkor ott pont nem volt.

De ha mégis, akkor már hiába vettél utána matricát, az már nem segít, mert nem napra szól, hanem óra/perc től indul.

2011. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!