Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Személyautósok! Állított már...

Személyautósok! Állított már meg közlekedésfelügyeletes (kpm-es) ellenőrzés céljából?

Figyelt kérdés

Sokszor látni az út szélén ellenőrző pontokat, de mindig csak kamiont vizsgálnak.

Személyautósok tapasztalata érdekelne, akit már állítottak meg, hogy miket vizsgáltak az autón. RÉSZLETES válaszokat szeretnék! Pl nézik-e az autó rohadásait; bebújnak-e az alváz alá; fékeket, lámpákat, kipufogót ellenőrzik-e; megmérik-e az ablakok fényáteresztő képességét stb...minden apró részlet érdekel!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jún. 10. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még sosem láttam,hogy személyautót állítottak félre.

Nem is volna célszerű,hiszen ez is "pénzre menő üzleti vállalkozás" és egy kamionnál 10x akkora a bírság összege mint egy esetleges szgk.-nál lehetne.

Egyébként én személy szerint örülnék neki ha a tré fékkel bíró szétrohadt "de a haverom a vizsgáztató tízezer volt pluszban"-bontószökevényeket mint ön-,és közveszélyes fegyvereket kivonnák a forgalomból az útszéli ellenőrzések okán.

2011. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt javaslom megtekintésre: :-P


[link]

2011. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen videókat láttam én is, csak itt mindig a fék ellenőrzést mutatják csak.

Azért írtam a kérdést, hogy aki belefutott már ilyenbe, részletesen írja le, hogy miket néznek :)

2011. jún. 10. 16:44
 5/5 anonim válasza:
Pedig személyautókat is megállítanak. Nekem az egyik rokonomat állították meg, és szóltak neki hogy a fékeket csináltassa meg. Akkor megúszta egy figyelmeztetéssel, de azt mondták ha legközelebb találkoznak és nem lesz jó akkor már fizet.
2011. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!