Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet repülőgépre (kézipoggyás...

Lehet repülőgépre (kézipoggyászban) fújós dezodort felvinni?

Figyelt kérdés
100ml-s és nem pumpás... csak azért vettem ilyen kicsit, (és mivel csak márkás volt ilyen kicsibe elég drágán) hogy felvihessem a repülőre...aztán azt mondták, hogy ezt se biztos hogy felengedik. utánanéztem, de nemtudom, hogy pontosan milyen kategórába sorolják be, mert hajlakkot fellehet vinni. nem szeretném hogy ott ki kelljen dobnom, ezért szeretném tudni, hogy eggyátalán elvigyem-e.
2011. jún. 11. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem vidd, legfeljebb a helyszinen magadra locsolod az egészet ha ki akarják dobatni ;)
2011. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de visszazárható, átlátszó műanyag zacskóban.
2011. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajtógázast nem hiszem... Gondolj csak bele: öngyújtó + dezodor, és máris kész a lángszóró, ami igen veszélyes a fedélzeten.
2011. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én hinném, hogy felengedik. édesanyám rettentően terrorfegyverét (a beteg bőrére az arckrémét) is kidobatták, mert ezzel már eltérít mindent, megöl mindenkit, bombát csinál mindenből, stb.


ne érts félre, örülök, hogy így túlbiztosítják az egész gépet, így legalább nagyon valószínűen nem feleslegesen várnak haza.


de szerintem azt a nagyon maximum 17 órát (ha interkontinentálisan utazol) kibírod dezodor nélkül.

2011. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ja, de ha az ember nem visz a raktérben feladott poggyászt, csak kézipoggyászt, akkor gáz, ha sok mindent külföldön kell beszerezni. Amúgy meg próbáld meg, max. elkobozzák, és megsemmisítik a biztonságiak.
2011. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, végül inkább nem vittem. egyébként ki lehet bírni a repülöutat (2 órás volt) nem is arra az útra kellett volna, hanem utána... sztem logikus :)
2011. jún. 14. 11:25
 7/7 anonim válasza:
Nem lehet felvinni, nem is érdemes próbálkozni mert elveszik :)
2011. jún. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!