Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 3. forgalmi vizsga előtt. Már...

3. forgalmi vizsga előtt. Már teljesen reménytelennek érzem?

Figyelt kérdés
elsőre jogosan, másodjára jogtalanul húztak meg. most mit tegyek már magamban sem bízok a VB-t meg legszívesebben pofán baxnám már elnézést a kifejezésért.
2011. jún. 16. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlen,mennyi erős,bátor,ifjú titánjaink vannak.Ez igen!
2011. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kell a kérdezőnek írni, hogy béna, hagyja az egészet? Én is harmadszorra mentem át másfél éve (a bukásaim jogosak voltak), azóta gyakran vezetek, többen is azt mondják, hogy jól, és az osztályomban sem én vagyok az egyetlen, aki kétszer bukott. Az ember izgul a vizsgán, könnyebben összezavarodik, könnyebben hibázik, a sikeres vizsgához figyelem, összeszedettség kell, az első két alkalomkor totál fáradtan mentem, meg is lett az eredménye, harmadszorra már reggel mentem, sokkal jobban tudtam figyelni, és könnyen átmentem. Szerintem próbálj egy reggeli időpontot szerezni, akkor még frissebb vagy, ne izgulj, gondold, hogy vagy átmegyek, vagy nem, vedd lazán. Sok sikert!
2011. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk meglett elsőre, de nagyon féltem és bennem felmerült, hogy ha nem jön össze, akkor átigazolok valahová vidékre, egy kisvárosba (mondjuk ahol felnőttem), mert ott talán egyszerűbb a vizsga. De hála istennek, nem kellett ehhez folyamodnom.

De ha tényleg tudsz vezetni, akkor át fogsz menni. Csak nagyon figyelmesen kell vezetned. Teljesen odakoncentrálva. És az agresszivitás, ami a kérdésedből süt, biztosan nem segít. Nyugodj le!


És mi volt a jogtalanság, ami miatt meghúztak?

2011. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,nekem 4x sikerült,először egy kretén oktatóm volt,meg 2x mentem éjszaka után vizsgára,meg is lett az eredménye.3x jogtalanul húztak el,szerintük túl korán indexeltem,és ezzel megtévesztek másokat.4x korán reggel vizsgáztam,kis forgalomnál nem volt tumultus,át is mentem gond nélkül.A lényeg hogy kipihenten menj,és ne izgulj.
2011. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!