Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire bírósági per...

Mennyi idő mire bírósági per lesz? (autós baleset, lent részletek)

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap elütöttem egy biciklist vagyis ő engem, nem tudom mi a pontos. A szitu úgy volt, hogy egy sima kereszteződésben ahol elsőbbségadás kötelező volt nekem egyenesen akartam menni, de meg is álltam körül is néztem mert jött egy autó nekem jobbról, majd elment és elindultam, de valahogy nem tudom hogyan nem vettem észre a biciklist aki szintén jobbról jött így az autóm hátuljának ütközött. Nem volt nagy az ütközés mert mentem kb 5-el, de egy idősebb néni volt és megrepedt 2 csigolyája. Ez így már bűncselekmény. Az a kérdésem, hogy körülbelül mennyi idő mire a rendőrség mindent lead és bíróságra kell menjek vagy akár a rendőrsére. Mennyi idő a beidézés, vagy van e nyári szünet a bíróságokon és mikorra várható ítélet? Ha valakinek már volt hasonló akkor kérdezem, hogy mik lehetnek a szankciók? Mindez tegnap történt. Csak azért kérdezem mert augusztus végén mennék nyaralni, de ha akkor lesz kb akkor lemondanám már most.

Minden választ nagyon köszönök!!!!


2011. jún. 30. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A bíróságoknak is van "nyári szünetük", szóval az augusztus szerintem kizárva. Ráadásul tegnap volt a baleset, itt meg a malmok nagyon lassan őrölnek, nálunk februári baleset történt, és még most sincs semmi bírósági hír. Szóval menjetek nyaralni nyugodtan.
2011. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!