Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg ennyi a szabálytalankodó?

Tényleg ennyi a szabálytalankodó?

Figyelt kérdés
Ma mentem autóval és egy felüljáron mentem volna át amikor be kelett satulnom és ráfeküdnöm a dudára, mert egymás után 3 autós nem adta meg az elsöbbséget és figyelmen kívül hagyta a STOP táblát. Ők jöttek volna fel a hídra. És ők nekiálltak mutogatni meg kiabálni. Ja és duplazáróvonalat át kelett miattuk lépnem! És így is csak a utolsó 2 engedett el nagynehezen. Tényleg ennyi béna van vagy direkt csinálják?
2011. jún. 26. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem sietősebbek mint te,nem várakoznak sehol.A Stop tábla meg az ő bajuk,majd el kapja őket a zsaru.Én is sokszor felháborodok,de aztán megnyugtatom magam,hogy az ilyenek hamarább okoznak majd balesetet,mint azok akik betartják a szabályokat.
2011. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Direkt csinálják. Majd évek múlva "hozzászoksz" sajnos.
2011. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első én egyátalán nem siettem. Ismerem azt a részt és a szüleim mondták, hogy ott mindig legalább lépjek le a gázról ezóta mindig lelépek ott, pont az ilyenek miatt. Különben kb 80-al mentem. De azért erre nem számítottam, hogy egyből 3-man törnek ki elém a kattyosból:-)
2011. jún. 26. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A többség vagy elfelejti a kresz szabályokat mikor megkapja a jogsit és megy mint a veszett egér, vagy annyira sietős nekik hogy fogják magukat és simán átmennek mintha misem történne, de egyszer ráfognak b@szni. Sajnos sok ilyen ember van ezért kell még kereszteződésnél is figyelned még akkor is ha neked van elsőbbséged, egyszer majdnem volt egy csúnya balesetem mert egy idióta stop táblánál nem adta meg az elsőbbséget csakúgy lassítás minden nélkül átrepült, csoda h messzebb voltam és láttam már messziről hogy ez nem fog megállni és már fékeztem. Sajnos muszáj mindenre figyelni még ha neked is van elsőbbséged mert manapság sok olyan ember vezet akinek nagy pofája van és azthiszik magukról hogy rally világbajnokok és mindent túl élnek, ezvan.
2011. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amellett,hogy nem vagyok a világ legjobb sofőrje,igyekszem jól vezetni.Már eljutottam odáig,hogy nem sopánkodok,csináljon akármekkora böszmeséget is a másik.Egyszerűen rögzítem magamban,hogy ilyen helyzet is előfordulhat még,ezért számítanom kell rá.Egyetlen nyomorultnak sem hagyok lehetőséget,hogy tolókocsiba tegyen.
2011. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az indexelés elmulasztása/másik irányba való indexelés is szép mutatvány. Amikor tekerek, nem megeröltető az index helyes használata, pedig arra nem lámpa, hanem a karom van. Ja és ahol tudom, ott kerülöm a járdákat.
2011. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!