Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pesten a Hungária és a Stefáni...

Ooknub kérdése:

Pesten a Hungária és a Stefáni kereszteződésében van kamera, ami a piroson áthajtást figyeli?

Figyelt kérdés
M3-s felől szaladtam bele, pont kilóg egy fa és későn láttam meg a sárgát, s mire odaértem már piros lett de nam akartam vészfékezni, nehogy belémdurranjanak.
2011. júl. 2. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak az fogja tudni megmondani ha épp itt lesz és válaszol, akinek küldtek már emiatt büntit. De ha tényleg kilóg a fa én azt sem hagynám annyiba. Nemrég közlekedtem Pesten, váltott a lámpa sárgára, megálltam, még 2 autó átment a piroson a másik sávba. Reméljük nincs, mert én pl. buszsávba mentem és a záróvonalat nem akartam átlépni hogy elhaggyam, végül mégis elhagytam. Reméljük sehol semmi csekk nem jön.
2011. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, van!

[link]

2011. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

A Hungária körút,és a Stefánia út párhuzamos.

Tehát nem keresztezi egymást.

Ebből kifolyólag itt biztos hogy nincs kamera,megnyugodhatsz!

2011. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól ismerem azt az utat, mindennap arra járok. Nincs ott semmi, ne aggódj. Egész Hungária körúton mindenütt csúsztam már bele véletlenül pirosba. Ne is vészfékezz soha, én egy hülye peugeot-ba majdnem amiatt rohantam bele, az volt a szerencse, hogy jó követési távolságot tartottam.
2011. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Piroson athajtasnal ne kam-era hanem kam-ion miatt aggodj ;)
2011. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!