Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autóba mennyibe kerül egy kamera?

Autóba mennyibe kerül egy kamera?

Figyelt kérdés
Fontos lenne tudnom,nekem sürgösen kellene bele.Nemkell a legdrágább ,de azért jó legyen.
2011. febr. 16. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

És tolatni vagy rögzíteni kellene?

Tolatni 22 körül indul a Tesco gazdaságos monitorral együtt.

(Nem tudom mennyire használható főleg sötétben - nem találok róluk tesztet)

Ami folyamatosan rögzít kártyára az meg 50 körül van.

2011. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.mi az ,hogy tolatni?szeretném rögziteni ha valaqhova megyek az autóval és szabálytalanság lenne stb..
2011. febr. 16. 08:51
 3/9 A kérdező kommentje:
meg igazából egy ember kijön a kocsim elé az szeretném rögziteni.Megvárja amig teljesen oda érek, majd kilép a kocsim ora elé.Nappalra kellene.
2011. febr. 16. 08:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Kébzeld tudok és érzem egyre jobban megy.Csak vannak ilyen b@rmok az utakon sajnos.Aról beszélhetnénk ki nem tud vezetni.Mert ennek az embernek is van jogsija de parkolni nem tud,egyenrangútakon nemtudja ,hogy kell közlekedni!Meg sorolhatnám.
2011. febr. 16. 09:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Különben a google használata ingyenes és ajánlott.
2011. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amatőr rally versenyeken mi sima digit.fényképezőre szereltünk nagy látószögű lencsét, és azzal rögzítettük :)
2011. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Keress rá: "kamera autóba"

rengeteg találatod lesz, memóriakártyásat válassz.

2011. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szenyorka10 válasza:
olyan 30.000-Ft-ba tán apám aszt mondja mert én 10 éves vagyok de szeretek válaszólni és el tudnák vezetni egy skodát már egyedül vezettem is
2011. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10-20ezer közt is ki lehet fogni vaterán és társain.Olyat vegyél ami folyamatos felvételre képes,tehát ha megtelik a memoria,törli a régi felvételt.
2011. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!