Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Áthajtottam a piroson mennyit...

Áthajtottam a piroson mennyit kaphatok?

Figyelt kérdés
Sajnos hibáztam nem vettem észre a piros lámpát, útterelés, stb nagy volt a katyvasz, de ez nem kifogás. Áthaladtam rajta.. rendőr nem volt a közelben. Nem tudom hogy volt e a lámpára kamera szerelve.. ez esetben kapom a büntit ami fasza lesz. 100 ropi lehet de azt hallottam felemelték 200-ra... :S:S igaz ez? és a jogsit bevonhatják?
2011. júl. 7. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha szerencséd van akkor nem volt kamera. Ha nem volt akkor max 100.000Ft. Jogsit útolag már nem vonnak be max,ha nagyon súlyosat követtél el, de az is csak akkor, ha van hiteles videófelvétel.
2011. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ne foss már ennyire, szinte én is rendszeresen átmegyek piros lámpán és nem küldtek még semmit :-)
2011. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is mentem már át piroson, kb 3 hónapja. Ott full kamera minden, térfigyelő is van, de eddig még nem kaptam semmit.

Egyébként valamelyik nap volt a híradóban, hogy 100 ropi.

2011. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lámpára lámpába nincs kamera szerelve esetleg térfigyelő kamera van az egyik oszlopon de hát annak is mennyi az esélye hogy most pont azt vette hogy te átmégy a piroson meg amúgy se hiszem hogy most az azért van fent a kamera hogy azt vegye hogy ki megy át a sárgán vagy a piroson.De azért legközelebb ne menj át mert tényleg magas büntetésre számíthatsz főleg ha rendőr van a közelbe.
2011. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó. Hülyeségeget beszélsz. Veszprémben direk ezért raktak fel pár kameárt, hogy ezt figyelje. Sárga=50.000Ft piros=100.000Ft volt kb 1 éve.
2011. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hát nem tehetek más mint várom a csekket.. és készülök a legrosszabbra. Kb mennyi idő míg kiküldik (ha küldik) és mikor van az hogy megnyugodhatok?
2011. júl. 7. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ez hol volt? Melyik város, melyik út, melyik kereszteződés? Hátha megtudlak nyugtatni. Egyébként én is rendszeresen csúszok bele pirosba az ország egész területén, de eddig egyetlen ilyen jellegü büntetést sem kaptam. Írtó kicsi az esélye, hogy te pont egy ilyen lámpát fogtál ki.
2011. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy sárgán áthajtás 50 000Ft? Az oké, hogy piros áthaladni már szabálytalan és 100 000Ft a bírság, de a sárgán még át lehet menni, ha nem tudsz már megállni. Azt meg ki bírálná el, hogy te még meg tudtál volna állni?
2011. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

17:56 "Ne foss már ennyire, szinte én is rendszeresen átmegyek piros lámpán és nem küldtek még semmit :-)"


Én meg rendszeresen kilövök zöldre,úgyhogy előbb utóbb találkozunk!

2011. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!