Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 5. forgalmi vizsga hogyan zajlik?

5. forgalmi vizsga hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
nagyon izgulni kell , hogy két VB lesz hátul ? volt már valaki hasonló helyzetbe ?
2011. júl. 14. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az oktatóddal vegyétek át mégegyszer,hogy mire figyelj, tartsd be a szabályokat és próbálj úgy tenni,mintha nem lenne ott egy vizsgabiztos se. Ne izgulj...sikerülni fog!
2011. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mikor én vizsgáztam,alapból két vizsgabiztos volt 1991-ben.


A teher vizsgán az oktató nem is jött velünk,mert nem fért be az Avia-ba.


A sógorom ment át 5.-re. Utána totálra tört 2 autót,néhány koccanás,de azóta(8éve) semmi ügye sem volt.


Gondold át végig,az eddigi vizsgákon mit rontottál el, és ezekre különösen figyelj. Aludd ki magad,vizsga előtt egy kávé és egy csoki,és ne parázz. Gondolj arra, hogy lesz ami lesz akkor is megcsinálod. Nekem a szomszédom 13. után hagyta abba a kresz vizsgát,bár ő jobban is tette.



Akik meg írták hogy jobban tenné ha nem vizsgázna, azoknak szerencséjük volt. Ha összefut valaki egy szigorúbb vizsgabiztossal, akkor bárkit meg tud buktatni, tudástól függetlenül. Persze az 5.-ik vizsga kicsit gáz,de lehet hogy izgulós típus, és az órákon jól csinálja,de vizsga alatt stresszel.

2011. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!