Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mopeddel ha megyek, kell...

Mopeddel ha megyek, kell elsősegélyládát magammal vinnem?

Figyelt kérdés
ha igen, milyen típusút?
2011. aug. 29. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
motorkerékpárosat kellene ez ilyen kis fekete zacsi, mondjuk amikor engem iigazoltattak csak a jogsit kertek el, a kotelezorol is csak annyit, hogy van ugye?! azért legyen ...
2011. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kötelező van a motorra, meg jogsi is rendben..

a kis fekete zacsi az "A" kategória, ugye?

amúgy ilyet hol lehet venni? nem pesti vagyok, szóval motorosbolt, vagy kórház, vagy hol?

amúgy köszi!

2011. aug. 30. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Autós, motors boltokban lehet kapni. A lejárati idejét azért majd nézd meg mielőtt megveszed.
2011. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tescoban is van, és szerintem B kategóriást vegyél, hiszen elfér benne, és abba bele se lehet kötni.
2011. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Simsonom van, a B kategóriás szerintem nem fér bele..

Szóval beszerzek egy A tipusút..:D

2011. szept. 4. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem moped autód van. Lehet kapni M-es eü zacskót is, nekem is olyan volt a simsonban.
2011. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hinni a templomban kell...

De azért köszi a választ :DD

2011. szept. 5. 16:53
 8/8 GMPazsa válasza:
Segédmotoros kerékpárral (mopeddel). A kategóriás elsősegélynyújtó ládát, érvényes kötelező biztosítási papírt, érvényes jogosítványt, és érvényes személyi okmányokat kell vinned.
2017. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!