Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek most vigyem...

Szerintetek most vigyem magammal a téligumit Ausztriába?

Figyelt kérdés

Bocsi, de hülyén tettem fel a kérdést.:)

Arról van szó hogy talán augusztusba dolgozni megy 6 hónapra Ausztriába és az autón ugye most nyárigumi van és a téligumit felnivel együtt vigyem magammal??

Elvégre nem fogok venni ott, ha itthon van nekem és még ha el is viszem magammal egy csomó helyet elvesz az autóba és aztán pedig a nyárigumit fogom tárolni az autóban mert hát nincsen hol tárolni.

Légyszi mondjatok valami ötletet hogy mit csináljak most ezzel a sok gumival.D

De tényleg.:) És erre csak most gondoltam hirtelen.:)


2011. júl. 6. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ausztria nincs olyan messze, hogy 6 hónap alatt ne tudnál hazajönni párszor.


Mondjuk 2 hónap után hazajössz, itthon lecserélteted a gumikat és a télivel mész vissza.

2011. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelek, csak nekem 800km hossz egy út oda és nem jöhetek haza 2 hónaponként mert egyhuzamba kell hogy ott legyek.
2011. júl. 6. 15:48
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudsz megkérni valakit, hogy küldje utánad postán? Jobb ötletem nincs, ha nem tudsz hazajönni érte.
2011. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát elvileg lehetne, de a nyárit is fogom küldeni haza?

Nem tudom és valahogy megoldom, azért köszi.:)

2011. júl. 6. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Végy egy utánfutót:)
2011. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem veszek köszi, mert már van.:P:D
2011. júl. 6. 16:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy téligumit beraksz a pótkerék helyére, és akkor máris csak 3-t kell cipelned a csomagtartóban, de szerintem ha van rá lehetőséged akkor a kocsidra szerezz tetőcsomagtartót, ott talán gumit nem tudsz vinni, de tudsz helyet felszabadítani a csomagtartóban. Ha meg csak egyedül utazol akkor a hátsó üléseket is el lehet tüntetni (lehajtani vagy kiszerelni ha nem lesz rá szükség külföldön).
2011. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és ha Ausztriában kívánsz telelni (esetleg vidéken) akkor egy pár jófajta (értsd: minőségi) hóláncot is szerezz be, ha akkora hó van hogy használnod keljen akkor tök mindegy hogy nyári vagy téli gumira rakod.
2011. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tényleg a pótkerékre nem is gondoltam.:D

Köszi és egy gumival kevesebb már.:D

2011. júl. 6. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Tedd fel a téli gumit és menj ki azzal. Nem hiszem, hogy kocsis megbízatásod lenne ott a leírtak alapján. Állni meg teljesen mind egy, hogy melyik gumin áll a kocsi. ( Nem rosszindulatból írom. )

Én most is télivel járok, mivel nem nagy távolságokat autózom naponta. Nem forrósodik fel és így kevésbé kopik. Max zajosabban megy a kocsi.

2011. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!