Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Teherautósok kinél/kinek nem...

Teherautósok kinél/kinek nem érdemes dolgozni?

Figyelt kérdés

Ez itt most a mínusz reklám helye.

Most rakom le a C jogsit de már azon gondolkodom ,hogy hol tudnék normálisan melózni ezzel a jogsival? Illetve mit és kiket kerüljek el nagy ívben. Nem akarom hogy halálra szívassanak ,így mikre figyeljek oda? Kösz a válaszokat..


2011. aug. 31. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
minden kis vállalkozó csaló a nagy cégnél meg csak egy szám vagy!ahol sofőrt keresnek az mind veszélyes, mert a jó cégekhez csak kihalásos módon kerülhetsz be!
2011. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sima C-vel akarsz melózni? mikor én helyezkedtem el azzal akkor csak xar szemét cégeknél volt azonnali felvétel, de ha van már gyakorlatod, meg ismeretséged, könyebben tudsz mozgolódni, valószínüleg csak áruterítői munkát fox vele találni napi 5-15 lerakó, 18 óra munka, meg egész napos rakodás.... minden kezdet nehéz...
2011. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az ilyen földmunkáról és építkezésekről mi a véleményetek??

Azok fizetnek normálisabban? Gondolom ezek nem hosszútávú munkák ,de egy évig valahol el kell szerencsétlenkednem ,hogy lerakhassam az E vizsgát is. Meg addig össze kell gyűjtenem a rávalót is és még élni is szeretnék egy kicsit. Amúgy min múlik mibe kell tahográf és mibe nem?

Mert én németbe a 7,5 tonnás bérelhető dobozos man-ba nem láttam tahográfot. Ez hogy lehetett?

2011. aug. 31. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
3,5 tonna folött kötelező, vannak kivételek,mint például tűzoltó autó,és vannak élelmiszer szállítással kapcsolatban kedvezmény tesco és ilyen élelmiszer terítő cégeknek elméletileg ,ha jól tudom!
2011. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 14éve vagyok a szakmában kisebb megszakitásokkal,1 jo helyem volt ez idő alatt,de azt meg becsődöltették.Szóval nem egyszerü.A gabonásokkal vigyázz 90%uk maffia.
2011. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz, nem mész dolgozni a TOLLMI cseh céghez akiLosonci iroda cimmel hirdet rendszeresen ,de ha mégis megpróbálod, elötte légyszi olvasd el a TOLLMI-ról szóló rovatot, remélem minden illuziód elmegy a cé gtöl. Ha pedig mégis jelentkezel náluk,akkor ugy fogsz járni,mint én Három havi bérrel maradtak adósok az elsö hónapot levonásokkal,de kétszerre kifizették. Utána kezdödtek a hazugságok hitegetések, de pénzem nincs a mai napig se. REmélem elvettem a kedvedet a cégtól. Én négy honapot dolgoztam náluk Ha a jelentkezés elött ismertem volna a Gyakorikérdések rovatot dehogy is jelentkeztem volna ehhez a rabló bandához. Azt kivánom , hogy azt a sok pénzt amit kicsikartak a szerencsétlen kamionosokból azt az összeset költsék saját maguknak gyógyszerre, igen gyógyszerre...
2013. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az egyik így rossz a másik úgy. Igérgetni azt tudnak...
2013. szept. 26. 22:17
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a rossz munkahely ahol elvárják hogy szabálysértést kövess el ,manikulálj a tahográffal meg ilyesmik. Az ilyen helyeket el kell nagy ívben kerülni. Ha belemész akkor tudjál arról hogy a pézeddel a jogsiddal és a saját valamint mások életét teszed kockára. Nem kell nagy dolgokra gondolni csak túlvezetsz vagy csalsz valamivel aztán hibádon kívűl valami baleset történik. Elédugrik valami hajléktalan vagy feltekeredik rád egy személyautós és neked reszeltek. Nem fog a főnököd járni hozzád a beszélőre és biztos lehetsz benne hogy ők kenik rád először a balhét. És még anyagilag sem jársz jól mert semmivel nem keresel többet.

Voltam olyan munkahelyen ahol azt mondta nekem az irányítóm hogy a cégüknél nem szokták visszapótolni a többletidő felhasználásokat. Visszakérdeztem hogy a stopp táblánál azért a cég emberei meg szoktak állni??

Hőzöngött kicsit de belátta úgyis az van amit én csinálok mert nekem a lábam nyomja a gázt az ő száját megg a szél lengeti. Űgyse rúg ki mert nem adhat olyan utasítást ami szabályszegésre kötelez. Ha meg kirug elmész más 1001 helyre ő meg ember nélkül marad. az üres kocsi meg csak viszi a pénzt nem hozza. Ezt azért elmondom annak aki nem tudja.

2013. okt. 1. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!