Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szeretnék Angliában dolgozni,...

Szeretnék Angliában dolgozni, de visszatart, hogy nagyon félek a repüléstől. Hogyan győzhetném ezt le?

Figyelt kérdés
Még sohasem repültem. Bezártsági érzésem is van, és a magasságtól is félek. Nem tudom, hogy ez a két érzésem nem-e erősödne fel a repülőgépben, plussz hozzáadódna a lezuhanástól való félelem. Azt hiszem rossszabb vagyok, mint Monk....:(
2011. júl. 29. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Sokkterápia! Hallottál már róla?:)
2011. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak repülővel juthatsz el Angliába, csak persze úgy a leggyorsabb. Ha ennyire félsz, utazz máshogy. Busz, vonat, stb. Csak akkor készülj fel egy többnapos utazásra. Repülővel ugyan ez két vagy három óra (már nem emlékszem pontosan).

Ha mégis a repülő mellett döntesz, ne utazz egyedül, legyen veled valaki, plusz ha ennyire félsz, vegyél be egy nyugtatót, ezt sokan megteszik.

2011. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csak úgy győzheted le ha repülsz. én is félek a repüléstől mégis minden évben legalább 8x repülök, mert muszáj.egyébként ha még nem repültél akkor meg ne félj, lehet hogy imádni fogod :) amúgy nekem az segít ha elfoglalom magam a gépen, pl olvasok, zenét hallgatok.párom annyira ideges hogy ő iszik egy kis alkoholt előtte :D
2011. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A magasságtól való félelem nem gond, mert ott nem érzed.

Régen volt hasonló kérdés, és ott azt válaszolták azok, akiknek ezzel volt problémájuk, hogy a repülőn utazva ez nem érezhető.


Ha egy szobában el tudsz lenni, nem vagy erősen klausztrofóbiás, akkor ezzel sem lesz probléma.


Az én gyerekeim idén utaztak először repülőn, bár várták, de nagyon féltek. A kicsi sírt is, hogy inkább nem jönne.

Aztán annyira élvezték, hogy alig várták a haza vezető utat és folyton kérdezik hogy mikor utazhatnak megint.

2011. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha már ezen problémázol, akkor jobb, ha el sem indulsz, mert kijutni még a legkönnyebb, itt ennél sokkal nagyobb gondokkal kell majd nap mint nap megküzdened.
2011. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
A La Manche csatornán is mehetsz, de úgy tovább fog tartani.
2011. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen alaptalan ettől félni. Sokkal nagyobb az esélye annak, hogy a reptérre vezető úton szenvedsz balesetet, mint hogy magán a repülőúton.
2011. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez ne tartson vissza! Én pánikbeteg vagyok, és szintén féltem először repülőre ülni, én is ezért nem akartam külföldre menni dolgozni. De aztán találtam egy nagyon jó munkahelyet, úgyhogy fogtam magam, megvettem a repülőjegyet és akkor már nem volt visszaút, menni kellett. Felszállás előtt bevettem a nyugtatómat és semmi bajom nem volt.
2011. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Menj busszal. Ez sokkal lassabb, tudomásom szerint 1 nap mire odaér, vagy keress vkit aki kocsival megy ki és útitársat keres.

Én nem dolgoznék Angliában mert úgy hallottam (én még nem voltam) hogy sokszor esős idő van kint és utálom az esőt. Angolul pedig egy keveset tudok, de inkább Ausztriába vagy Németországba mennék dolgozni.

2011. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Nem fog lezuhanni csak akkor ha igen
2011. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!