Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezethetek 60 km/hval, mert...

Vezethetek 60 km/hval, mert rosszul mér a sebesség mérőm?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy van ilyen kijelző ami villog, hogy "lassíts 50km/h" és akkor villogott, ha 61- felett mentem.

De, ha 55-57-59 cel be sem kapcsolt.

Akkor ezek szerint a kilóméterórám amikor 50net mutat, akkor mennék 40 körül? :O

Most a kijelző táblát állítják 60 fölé 50 helyett, vagy az én órám mutat kevesebbet a valóságnál?

Tehát ezek szerint vezethetek 60-ig mert csak akkor mutatná a trafipax, és akkor büntetnének meg?


2011. szept. 10. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári méretnél kisebbek az abroncsaid? Mérd be a sebességed GPS-szel!
2011. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár egységnyivel többet mutat az óra, de ne nagyon feszísd a húrt mert egyszer csak lekap egy traffi.
2011. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vezethetsz, de nem hivatkozhatsz erre a megállapításra, ha mégis megbüntetnének... Általában igaz, hogy kb 10%-ot téved az óra. A GPS többnyire pontos.
2011. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a villogó 50-es lámpák csak figyelemfelhívók. Max a mozgást érzékeli, de sebességmérés szempontjából sz@rt sem ér. Én a mai napon mentem el mellette 40-nel, és villogott mint a stroboszkóp. Erre ne adj!
2011. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!