Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha bömböltetem a kocsiban a...

Ha bömböltetem a kocsiban a zenét, biztonságban vagyok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy messziről hallják, hogy jövök, akkor jobban felfigyelnek rám, és véletlen se fog egy teherautós-kamionos nem észre venni.

Szóval lehúzott ablakkal "dübörgök" akkor jobban felfigyelnek majd rám, hogy "ki ez a barom állat" és nem fogják figyelmetlenségből rám húzni a teherautót, kamiont, vagy ilyesmi?


2011. szept. 11. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Biztos lehetsz benne, hogy nem húzzák rád! Viszont rád húznak jó pár évet, ha ez miatt balesetet okozol.

Mire jó üvöltetni a zenét??!!

2011. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, épp ellenkezőleg, nem fogsz hallani semmit a külvilágból, a másik meg nem feltétlenül hall meg téged időben.

Óvatosan kell vezetni, és a veszélyhelyzetekből minél előbb kikerülni vagy bele sem menni ha előre látható.

2011. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ezzel csak te süketülsz meg. Egyébként nem jó dolog főleg ha csendháborítás miatt este elkapnak a rendőrök. Másrészt ha egy autó megkülönböztető hang és fényjelzéssel közlekedik legyen rendőr mentő tűzoltó akkor lehet a zene elkerüli a figyelmed, nem hallod a szirénát és egy nem jól belátható kereszteződésben egymásba rohantok, akkor bizony komoly bajban leszel.
2011. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra biztos felfigyelnek majd, hogy ki ez a barom állat, ha ilyet hallok vezetés közben én is mindig felteszem ezt a kérdést magamban.
2011. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy biztonságban. Mi van, ha jön egy zenét bömböltető kamionos, aki úgy gondolja, előle úgyis kitérnek, mert nagyobb? Te meg nem fogod észrevenni..
2011. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Qvázi megsüketülsz.

Az meg a másik hogy egy zárt fülkében haladó teherautó sofőr nem fogja hallani a zenédet mert elnyomja a menetszél.


Viszont te se hallod ha valami gond van. Akár a kocsiddal akár az úton vagy hátul.


Én is ilyen voltam annó hogy nagy erősítőt meg mélynyomókat a kocsibaaa :D

De mikor már elmúlt az újdonság varázsa és normálisan hallgattam volna zenéimet akkor mindig találkoztam haverral aki beült és első dolga volt hogy felnyomta a zenét maxra.

Mikor ez 100X megy egy nap és már fáj a fejed tőle akkor nagyon idegesítő.

Meg sokszor jártam úgy hogy nem bírtam másnap beindítani a kocsit mert le volt merítve az akku. És betolni nem valami NSF fílinges dolog kora reggel. Inkább csöves dolog. :D

2011. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem baj az ha az embernek egy komolyabb és igényes Hi-Fi cucc van az autójában , persze bizonyos kereteken belül!
2011. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mate David válasza:
Szerintem egy nagy hulyeseg olyan hangosra rakni a zenet.Igy nem hallassz semmit.
2011. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bp1985 ***** válasza:
100%
Nekem sem a gyári zene van a kocsiba, mert jobb az, ha tiszta a hang. Bár a gyári sem volt rossz. De. Én is tudnám úgy hallgatni, hogy anyámék 2 utcával odébbról hallják, amikor jövök haza. De nem teszem. Azért, mert semmi értelme. Másik. Mész egyenesen, neked jobbról/balról jön egy rendőr/mentő/tűzoltó. Nem hallod. Csattantok. Te leszel a hibás, mert nem vetted észre. Mögötted megy a rendőr, igazoltatni akar, nem hallod meg, és azt hiszi, menekülni akarsz. Utána meg csodálkozol, ha leszorít az útról, mert nem álltál meg neki. De rengeteg szituáció van még, amikor veszélyes a hangos zene.
2011. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Így van, ha hangosan hallgatod a zenét nem hallasz a külvilágból semmit és ezért nagyon veszélyes!

Másik, h te hallásodnak sem tesz jót.

Anyósom is úgy bömbölteti ráadásul múlatószenét, nem értem miért jó neki?..a másik heppje, h beáll az udvarba és ott is bömbölteti, mikor éjjeles voltam, hogy örültem neki!..

2011. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!