Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 28-án vizsgázott a vejem B...

28-án vizsgázott a vejem B kategóriából sikeresen. Csak a papír van a kezében jogosítvány talán jövőhéten. Vezethet-e jogsi nélkül, mi lesz a következménye ha nem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Régebben lehetett, de most már nem fogadják el a vizsgalapot! A következménye az lesz,hogy vár egy hetet mire kezében lesz a jogosítványa!
2009. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor tavaly levizsgáztam, én is erre voltam kíváncsi. Reménykedtem, hátha igazolhatom a vizsgalappal. De nem. Közúti forgalomban csak érvényes jogosítvánnyal lehet vezetni, ezt nem pótolja ideiglenesen sem a vizsgalap.

Büntetése ennek megfelelően olyan mértékű, mintha nem lenne még jogosítványa (tulajdonképpen nincs is).


Szóval türelem, kár kockáztatni!

2009. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom neki, de érdekes, hogy az oktatója azt mondta, hogy vezethet de csak itt a környéken. Erre azt mondtam neki, hogy ilyen nincs vagy vezethet vagy nem. Nehéz eset sajnos csak az oktatóra hallgat hiába beszélünk neki.
2009. ápr. 30. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Pedig jobb lenne, ha már most gyakorolná a szabályok betartását, türelmet, ami elengedhetetlen a jó vezetéshez.


Ha nem hiszi el, hívja fel a közlekedés-rendészetet, ott szívesen felvilágosítják az érvényes szabályokról.

2009. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az 1-2 hetet már csak kibírja várni.... Bírja ki! Utána ha akar, vezethet éjjel-nappal!
2009. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vezethet...és sztem ne is tegye,nehogy elkaják,lehet akkor a jogsiját is bukná,vagy pár 10 ezer zsebbe..
2009. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is felhívtam anno a rendőrséget..kb. 1 éve volt ez.Azt mondták azért nem fogadják el mert nagyon könnyű hamisítani meg ilyenek.Nagyon szr az biztos mert én mentem volna már....de ezt a két hetet ki lehet bírni.
2009. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!