Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Cudarul érzem magam, mert egy...

Cudarul érzem magam, mert egy rutin feladatot nagyon elszúrtam. Hasonló esetek mással?

Figyelt kérdés

Tegnap este be akartam állni a kocsival. (Már régóta vezetek, ez rutin feladat lenne...). De a szomszéd felszerelt egy erős, mozgásérzékelős lámpát, és teljesen megváltoztak miatta a fény és árnyékviszonyok. Na bumm, emiatt szűken fordultam rá, és a terasz oldala elvitta a kocsim jobb hátsó lökhárítóját, és megkarcoltam a kocsit is rendesen.

Jelzem, nem a szomszéd a hibás, hanem én, mert éreztem, hogy szűk lesz a kanyar, de már késő volt.

Nagyon le vagyok törve, hogy lehettem ilyen vaksi...amikor 2.458-szor kanyarodtam már ki/be a saját udvarunkon, és most egy ilyen blamázs ért...


2011. okt. 22. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ezen ne idegeld magad,van hogy az ember így jár,
2011. okt. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Faterom 42 év jogsi után tavaly először nekitolatott a kapufélfának otthon :D Bárkivel megeshet az ilyen.
2011. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ezek után nincs más hátra, irány a duna és vesd bele magad!


Nyílván bárkivel megeshet, ne edd magad, felesleges. Örülj hogy nem lett nagyobb baj.

2011. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
duna=Duna
2011. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Már kezdek helyre billenni. Mint kiderült, másoknak is van hasonló története. A tanulság egy életre szól, nem szabad rutinból vezetni.

Még egyszer köszönöm.

2011. okt. 22. 11:01
 6/7 anonim válasza:
neked legalább van jogsid, én még csak most készülök rá
2011. okt. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanez történt velem is tavaly. A garázsba bekerült egy mozgásérzékelős lámpa, amit követően az első esti beállásom során levittem a jobb oldali tükrömet, mert a garázsból jövő erős fény miatt nem láttam (addig mindig a sötét garázsba álltam be), hogy hol van pontosan az ajtókeret, na meg a tükör. Mindezt több éves rutin után. Én is szarul éreztem magamat utána, de próbáltam arra gondolni, hogy szerencsére ennél nagyobb gondom még nem volt az autóvezetés során:)
2011. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!