Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valaki megmondaná nekem, hogy...

Valaki megmondaná nekem, hogy Nyírszőlősben miért nincsen közvilágítás?

Figyelt kérdés
Amióta hazajöttem(sötétben) nincsen világítás az utak mentén! Még a főút mentén sem! Most Se a coop-nál shol! De miért? A házakban van de az utcán nincs! Miért? Most is nemrég behúztam a kukát, és mit tapasztaltam, hogy ki kellett tapogatnom, azt, hogy hol van a kuka, mert egyszerűen nem láttam! Pedig lakás előtt van egy villanyoszlop! De az sem világít! Miért? Ott jött egy gyalogos, az is lámpával a kezében világított!
2011. nov. 17. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert most gyakrabban járok arra felé és csoda hogy látom merre megyek, persze ha kocsival vagyok van hogy a távolságit is fel kell kapcsolnom egy pillanatra hogy belássam az utcát hogy jó fele megyek, persze ezt a gyalogosok és a más autósok előtt nem csinálom.
2011. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs az önkormányzatnak pénze kifizetni.
2011. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel az eont
2011. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hívom fel őket! Volt már olyan nem is egyszer, hogy közölték a KELET-ben, hogy ezen és ezen az utcán nyrszőlősben nem lesz áram pl:12:00-16:00-ig!
2011. nov. 17. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Csóringer az önkormányzat és elköltötték segíjre a lóvét.
2011. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!