Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csinálsz este, a szembe...

Mit csinálsz este, a szembe jövó kocsik világitása ellen? Csak engem zavar, hogy a szemembe világitanak? És akkor ott vannak azok akik még a reflektort is rajta hagyják.

Figyelt kérdés
Szokott zavarni mást is a szemébe világitó másik autó fénye? Mitvel lehet védekezni? A napszemüveg megoldás lehet?
2011. nov. 27. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Becsukom a szemem.


Amúgy meg húzzál a szemészetre ha zavar és ne veszélyeztess másokat!

2011. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Én emlékeztetőül, hogy ne feledje visszavenni a távolságit, feltolom neki a szúrófényt és a tetőlámpákat egy pillanatra, ez összességében 1100 Watt, egyből rájön, mit akarok. :)
2011. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bánomisén ***** válasza:
100%
Nem csak téged zavar. Én nem szoktam belenézni a lámpájukba, hanem elnézek mellette, egyenesen előre, akkor kevésbé zavaró. Ha meg nem veszi le a reflektort, akkor rávillantok.
2011. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kissé jobbra nézek ilyenkor, nem egyenesen a szembejövő fényébe.

Akik nehezen viselik (és telik rá), azoknak találták ki ezt:

[link]

2011. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ha az úttest szélét nézed akkor nem vakit el anyira.(+Látod hogy hol vagy)HA fent hagyja a távolságit vilants egyet és észre veszi.
2011. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 atilis ***** válasza:
100%
Az útest szélét jobbra követed a szemeddel. Persze, aki rajtahagyja a távolságit és házi szerelésű nagyon vagány xenonja van, ami nemcsak az ember szemét, de még a motorháztetőről a festéket is elkezdi leégetni, azt kicibálnám a kocsijából, aztán jó megkenném. Az az alap nálam, hogy tekintettel vagyunk a másikra is. Ha mondjuk észreveszem, hogy a szembejövő nem kattintja le a távolságit, de én igen, akkor én is visszakattintom neki, mielőtt még elhaladunk egymás mellett, de általában nem használ az estek 90%-ban, mert biztosan valami nagyon vagány csávó ül a volán mögött, aki 20 ezerért rendelt egy jó kis kínai xenon szettet, aztán lássák má, hogy neki az van.
2011. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen történetem nekem is volt. Én nem nagyon szoktam használni a távolságit, de egyszer hosszú útra mentünk, és a végén már fáradt voltam és véletlen felkapcsolva hagytam. Szemből villogtak 3an, nem értettem miért. Vissza akartam villogni, mire rájöttem, hogy én voltam a f@sz. Sorry érte, nem akartam szívatni senkit, elfelejtettem na. Utólag is elnézést kérek :D
2011. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én büntetek ráhúzom a kormányt szarja csak össze magát :D
2011. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha annyira zavar az gond, menj orvoshoz. Amúgy meg biztonsági okokból is érdemes az út jobb oldalát nézni, legalább látod, ha van ott valami.


Utolsó remélem egyszer veled szemben is jön majd egy ilyen önkéntes rendőr, aztán jól megdöglesz. Paraszt!

2011. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!