Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 50km/h helyett 160km/h-val...

50km/h helyett 160km/h-val mentem. Két hónapja történt az eset. Kiküldhetik még a csekket, illetve egyéb probléma lehet még?

Figyelt kérdés
Sziasztok várom a válaszokat.
2011. nov. 28. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindannyian szabálytalankodunk, csak nem mindegy, hogy 50 helyett 160-nal megyek, vagy mondjuk behajtani tilosban állok meg. Szabályszegés és szabályszegés között nagy különbség van.
2011. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, szabálytalankodtam, vannak vis major helyzetek, mint tudjuk. De abban az esetben az nem tekinthető szabálytalanságnak.
2011. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Napkiraly ***** válasza:
A gépjármű üzembentartója kap 300eer közig bírságot, kivéve ha bizonyítja h ki vezetett. Indul egy párhuzamos szabs. eljárás, ahol a vezető jogsiját bevonják (ha sikerül azonosítani)
2011. nov. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Igen, szabálytalankodtam, vannak vis major helyzetek, mint tudjuk. De abban az esetben az nem tekinthető szabálytalanságnak."


Hmmm..akkor ezen elv alapján ha embert ölök vis major, akkor az mentesít engem a bíróság előtt is?

2011. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mylon tied a pont;D....amugy a kedves becsuletes soforunk a sajat kommentjeben ellentmond maganak...mert ahogy irja:en nem szoktam szabalytalankodni,DE.... hat ehez nincs is mit hozzafuzni maximum egy kiss adam idezetet a showeder clubbol:van egy szomszedom.mindig mondja hogy en nem nezem a valovilagot...en nem nezem...DE hogy ez az alekosz..hogy az a multkor is mit muvelt...:D
2011. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!