Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Friss jogosítványom van, de...

Friss jogosítványom van, de rettegek vezetni. Pedig jól mentek a gyakorlati órák, meg a vizsgák is, semmi probléma nem volt. Mégsem merek vezetni, inkább buszozok ha van rá módom. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Vagy csak vezessek minél többet és majd sok ezer km után elmulik ez a félelem? Vajon mindenkinél volt/van ilyen?
2009. szept. 22. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez a személyigtől függ szerintem, nekem pl az órák nem mentek vmi jól, a vizsgákon is épp hogy átcsúsztam, de jogsi után folyton vezettem, mert élveztem, és már jól is megy:D vezess minél többet, és biztos megjön a gyakorlatod, ezzel együtt az önbizalmad is;)
2009. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

és ha kimennél valakivel, apáddal-anyáddal, vagy valakivel akinek van jogsija, valahova ahol nincsenek emberek vagy kevesen?

És gyakorolnál picit.


Illetve tleg beülne melléd valaki jogsis ismerős aki segít neked, h szokjad.

2009. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vezess minél többet, valaki olyan mellett, ha úgy jobban érzed magad, akinek már van jogsija. Csak ne olyat fogj ki, aki 10km után közli, hogy jobb lenne, ha soha sem vezetnél, mert neked ez nem megy...

A barátnőm anno 400kmt vezetett viszonylag friss jogsival és egész úton csak egy nagyon lassú munkagépet mert megelőzni. Aztán vissza felé már mást is. Meg kell szokni. :) És ne hidd el, ha azt mondják, hogy béna vagy. Vannak ilyen hülye emberek, de nem igaz, csak hozzá kell szokni.

2009. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
régebb óta van jogsija* :)
2009. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem baj az ha buszozol, ezt nem úgy kell felfogni hogy te ettől kevesebb vagy, éljen a tömegközelekedés. És amikor van lehetőséged rá gyakorolj vezetni és akkor lesz önbizalmad
2009. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
menj ki este,hétvégén amikor kevesebben vannak jóval az utakon,tegyél egy kisebb túrát a városod körül országúton tudod szokni a kocsit,és mindig vigyél valakit akiben megbízol és tud vezetni.hidd el élvezni fogod ha belejössz :)
2009. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Vezess sokat.Nekem az első utam rettegés volt.FÉltem ,folyton lefulladtam de most már levezettem 20 ezer kilométert és már semmi probléma.Viszont az életem az autózás és nagoyn tudok.Járok gyorsulni stb

19/F

2009. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
remélem az utolsó kommentelővel nem találkozom az úton,általában ilyenkor szoktak elszállni amikor naagyon tudnak már vezetni.
2009. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jah. 20e km az lóf*sz elmondom neked :)
2009. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? (ezt kell elsőként tisztázni)
2009. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!