Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Segédmotoros vizsgákra lehet...

Segédmotoros vizsgákra lehet jelentkezni tanfolyam nélkül? Mert én már sokszor robogóztam és azt is tudom hogy működik, ezért úgy érzem felesleges lenne kifizetni a tanfolyamot is.

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2009. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajna ha elkeserítelek,de kötelező az elméleti oktatás és előtte eü vizsgát is le kell tenni.Utána mehetsz vezetni.
2009. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kár.hát valamiből meg kell élniük nekik is.köszi!
2009. máj. 15. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lesz kidobott pénz a tanfolyam. Szerintem fognak tudni újat mondani...
2009. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem pedig semmi újat nem tanítanak:)
2009. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanítanak. Például attól, hogy valaki tud motorozni, nem biztos, hogy a KRESZ is csuklóból megy neki (hiszen ha nincs jogosítványa, akkor nem motorozhatott addig közúton, akkor pedig nem biztos, hogy minden szabályt ismer). De van, akinek az is újdonság, hogy oldalszélben lehetőleg arrafelé kellene kormányozni, amerről a szél fúj...
2009. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsánat, ez igaz, a kresz ami számomra valóban ujdonság volt! Viszont ha úgy közlekednék mint a forgalmi vizsgán szabályosan, elég valószínű, hogy lett volna komoly balesetem. 40el menni olyan mint autópályán belső sávban 80al
2009. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bolhás vándorkutyát se érdekli itt, hogy mihez értesz és mihez nem, mindaddig amig hiteles vizsgabizottság előtt be nem bizonyitottad.
2009. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!