Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyibe kerül kb. és hány...

Mennyibe kerül kb. és hány hónap alatt végezhető el egy gépjármü szakoktatói tanfolyam? Köszi aki tud válaszolni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Előre szólok,nem biztos,hogy pontosan tudom,de ezeket hallottam!!!Úgy tudom,hogy hamarosan főiskolán vagy egyetemen fogják tanítani,mert sok oktató csak ímmel-ámmal tanítja meg vezetni a tanulót!Kb fél év lesz,és valami 600.000 ft körüli összeg!!De mégegyszer mondom,nem biztos,hogy így van,ezeket hallottam!!!
2009. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a baj, hogy az olyan "link" oktatók miatt lesz a szigorítás. Aki nem szívesen csinálja ne válassza ezt a foglalkozást. Én is le szeretném tenni, ez minden álmom,hogy oktató legyek. Én biztos hogy szívvel-lélekkel oktatnék, mindenre megtanítanám amire csak lehet. Remélem egyszer én is oktató lehetek. de szerintem 150-200.000-ből ki kellene jönni a tanfolyamnak. szerintem
2009. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha konkrétabbat tudnál meg ezzel kapcsolatban hamarabb mint én ird már meg légyszi. Ha én tudnék megirom én is. Amúgy kell hozzá érettségi, páv2, 22éves kor betöltése. Nekem ezek meg is vannak. Van a neten link hogy milyen tantárgyak vannak, de azt nem találtam benne hogy mennyi idő és mennyibe kerülne.
2009. aug. 5. 18:25
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Első válaszoló jól hallotta, amit infóba adott.

2009. aug. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!