Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Történik valami, ha nem...

Történik valami, ha nem köszönöm meg, ha beengednek, és én nem engedek be senkit?

Figyelt kérdés

Mindig mondták ezt az udvariasság dolgot, hogy ha például, jövök, és elakar fordulni előttem valaki szemből, akkor engedjem, mert feltart egy csomó autót, aki menne egyenesen. Meg, ha villogtatnak, hogy mehetek, meg beengednek a sávba maguk elé, akkor intsek, meg vészvillogóval köszönjem meg.


De, mi van, ha ezt nem csinálom?

Ha beengednek, és csak bemegyek, de nem integetek, meg villogózok?


És, ha nem mondok le az elsőbbségemről?


Most történne valami? Megvernek, vagy valami?


2011. dec. 7. 16:59
1 2
 11/12 pupilla válasza:
már bocs de a a kérdésed is abból fakad hogy bunkó vagy ami híven tükrözi a mai társadalom fiataljait ennyi.az illem mindíg alap csak erre sokan lusták mert mindenki előrébb tartja magát a másiknál --- hát nem.
2011. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"És ezt ki figyeli? Felírja valki a rendszámom, és minden autósnak elmonja, hogy engem soha ne engedjenek be?


kicsit abszurd...

"


Nyílván nem, de talán bizonyára hallottad már azt, hogy amit te adsz másoknak, ugyanazt kapod másoktól... (más megfogalmazásban: a jóisten X-re játszik...).


És abban viszont határozottan hiszek, hogy működik egy globális "agyak közötti háló" amiben a bekerült infok által igaszságos elosztás zajlik: vagyis ha te nem engedsz be másokat, mások sem fognak beengedni téged. Ilyen egyszerű..

2011. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!