Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tilos papucsban autót vezetni?

Tilos papucsban autót vezetni?

Figyelt kérdés

Nem azért kérdem mert szeretnék...

Hanem azért mert úgy tudom tilos, és büntet is érte a rődner, csak akkor mi van a kamionosok faklumpájával? (fapapucsával) Ami akárhogy is nézem azért papucsnak néz ki, és tudtommal eléggé elterjedt. Ezzel nem akarom piszkálni a kamionosokat, pusztán kíváncsacsiság...:-)


2009. máj. 16. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem tilos, csak nem ajánlott, ahogy magas sarkúban és mezítláb (kamionosok szintén) sem.
2009. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fecc ***** válasza:
91%
Elég sok ismerősöm van,akik kamionoznak,és nemzetközisek, mezítláb vezetnek,vagy szandálban,cipővel be sem ülnek a kamionba,
2009. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
én is abban szoktam vagy mezitláb
2009. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem tudom, hogy tilos-e, minden esetre, nem szerencsés. Én így törtem meg az anyósomék autóját. Egy kanyarban lecsúszott a lábam a fékről és megugrott az autó. Azóta inkább viszek magammal mindig tornacipőt és zoknit, ha kilátásban van a vezetés.
2009. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem szerencsés. Én is jártam majdnem rosszul egy automata váltós autóval. A fékpedál ugye szélesebb mint egy manuálisban, és ahogy vettem volna le a lábam a gázpedálról, bizony beleakadt a fékbe, és alig tudtam levenni a lábam. Inkább manuális váltósban vezetek papucsban, nyáron, a strandig.
2009. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kamionos vagyok (automataváltósom van). Nem szoktam se cipőbe se papucsba vezetni csak nagyon néha. ugyanilyenem van [link] és ahogy beszállsz ott pont takarja az ajtó azt az utolsó kis szart és oda van rakva télen a cipő nyáron a papucs.
2010. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!