Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek figyelembe veszik...

Szerintetek figyelembe veszik a "Gyerek a kocsiban" matricát az autó hátulján? Te például figyelmesebben vezetsz, ha ilyet látsz mondjuk előtted?

Figyelt kérdés
Értem itt a nem tapadok rá,nem vágok be elé,stb.. Azt vettem észre,néhány autós bagózik rá! Pedig a kisgyerek,főleg a picik még nem tudnak megfelelően kapaszkodni,stb.. :/
2011. dec. 31. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Anno a '90-es évek közepén is divat volt a háromszög matrica :"baby on board", csak az IQ fighter magyar ez nem tudja mit jelent.. Én amúgy sem mászom rá senkire, szal nekem mindegy van e benne gyerek vagy nincs.
2011. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ebben is van különbség, mint annyi másban.Van, aki figyelembe veszi, van aki nem.

A gyerekülések viszont nagyobb biztonságot is adnak.

2011. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyet látok,azért mondjuk nem idegeskedek,ha lassan kanyarodik előttem,vagy rossz úton lassabban halad,megértem..
2011. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Boldog-boldogtalannak kint van a kocsiján.Sokszor a kettővel előtte volt tulaj ragasztotta rá.

Ugyanúgy vezetek mint egyébként. Ha gyerek van a kocsiban úgyis látom a gyerekülést

2011. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, egy kisgyereknek remélem nem kell kapaszkodnia, mert be van kötve
2011. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sosem vezetek úgy, hogy bárkit is hirtelen fékezésre, kormányrángatásra kényszerítsek. Innentől pedig magasról teszek rá, hogy gyereket vagy vizilovat szállít.


Mellesleg sokszor pont a lárvaonbórd-matricások közlekednek igazi f@sz módjára, miközben _tényleg_ ott a kölök a kocsiban. A szélvédő belső felére kéne a matrica, hogy apa vigyázzon már a kölkére. Ne tőlem várja már el, ohgy amikor ő paraszt, akkor majd én udvariasabb leszek vele.

2011. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
normális közlekedéssel nincs értelme a matricának, észre kellene venni a másik embert az úton és az életbe!! Négy gyerekkel a hátam mögött meg tudná magyarázni nekem,hogy mibe biztonságos a gyerek ülés?
2011. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Négy gyerekhez olyan autó kell, amiben mindegyik a korának megfelelő ülésben ül. A törvény nem veszi figyelembe sem a családi kassza lehetőségeit, sem a szociális helyzetet.
2012. jan. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a fizika sem.
2012. jan. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztonságos és jó dolog a gyerekülés ha belegondolunk. De azért azt is beleültetném, aki kitalálta... mondjuk egy 4-5 órás utat én simán kibírok egy helyben ülve, de a 4 éves fiam már 30 perc után ordít, hogy ő nem ül tovább benne. Akkor most hagyjam benne ordítani? Vagy álljak meg 20 percenként, amivel a 4 órás út 9 órás lesz? Szóval attól, hogy a gyerek az ülésben ül nem biztos, hogy biztonságosabb lesz a helyzet.
2012. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!