Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Üllői úton reggeli csúcsba...

Üllői úton reggeli csúcsba mennyire veszélyes kerékpárral? Tapasztalatok? Elgondolkodtam azon, hogy bringával a suliba, de az Üllői utat nem tudom megkerülni. Nagyon nagy a forgalom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 22:00
 1/10 tetro ***** válasza:
én szoktam arra járni, de tényleg nagyon nagy a forgalom. mehetnél inkább mellette valami párhuzamos utcán. főleg ha nem vagy elég gyors a forgalom tempójához, vagy nem közlekedsz elég magabiztosan.
2012. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrétan életveszélyes az Üllői út kerékpárral.Nagyon forgalmas,rengeteg teherautó közlekedik rajta.Én is néha megyek arra bicajjal,de az üllőit mindig kikerülöm,egy-két helyen a járdát használom.
2012. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne bicajozz ott!

Vannak párhuzamos kis utcák, azokon jól el lehet menni bicajjal.

2012. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nehogy biciklizz ott!:)
2012. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bremai válasza:
Első kommentel értek egyet, de rendszere közlekedéshez tényleg nem ajánlott!
2012. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ajánlott útvonal, Vácival párhuzamos, lámpátlan végig, najó kettő van:) Kb ugyanolyan gyors mint a Váci és a forgalma nagyon nagyon nyugis, majdnem végig 30-as tábla és macskaköves fekvőrendőrök nehezítik a szabálytalan autósok dolgát. Amit jobb ill. bal oldalt kitudsz kerékpárral kerülni.

Íme.: [link]

Visszafele ugyanígy, de a HEgedűs egyirányú lesz, arra figyelj és menj a Dunához közelebb párhuzamos utcába a Pannónia utcában tudsz dél felé menni Árpád híd-Margit híd között.

2012. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tetro ***** válasza:
neked nem igazán sikerült a kérdést értelmezned... :D
2012. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak, mivel a kérdés alapból okafogyott, az én javaslatom okán. Mivel meglehet kerülni, sőt nem is kerülő, ha pár száz méteres szakaszt nem számolunk annak. De időben szerintem kb. ugyanannyi, mivel szinte lámpa mentes, lehet végig egyfolytában tekerni.
2012. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jólvan értlemeztem, kevertem a kettőt:)
2012. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nah szóval, most már tényleg az Üllőiről.:)

Nagykörúton belül jó, Nagykörte-Határútig borzasztó, de többször tekertem rajta, lehet tekerni bírható, de nem kerékpáros barát. Utána viszonylag elfogadható. Mivel konkrét útvonalat nem írsz így nehezen lehet tanácsot adni, más útvonal választásban, minden kikerülhető, csak ismerni kell a várost.

2012. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!