Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha az autópályán áll a forgalo...

Ha az autópályán áll a forgalom, miért vannak olyanok akik úgy gondolják, hogy nekik szabad a leállósávban menniük?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 01:49
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
taxi mehet, aki meg csak úgy gondolja azért mert egyrészt vagy tényleg siet (bár attól még nem szabályos) vagy csak bunkó
2011. aug. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert még nem büntették meg érte, de nem késő tanulópénzt fizetni soha.
2011. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert a rendőrség nem büntet érte, jobb a bokorból trafipaxolni a 30-as tábláknál
2011. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De büntet érte, persze ha ott van. Mindenhol azért nincs rendőr.
2011. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
mert ugy van kedvük b.meg most titeket mit zavar hogy valaki ott megy? ja riossz érzés hogy ti álltok ő meg vállalja a kockázatot és halad ...
2011. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer állíts meg egyet és kérdezd meg....
2011. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Egyszer én is mentem már:)Az M5-sön csak olasz vendégmunkások mentek hazafelé és 25 km-es volt a sor (hírekbe így mondták) Én meg a következő kihajtóig akartam csak meni, így bevállaltam, hogy 1 km-t ott teszek meg és nem állok még 2 órát. Akkor már amúgy 1,5 órája álltam.Szóval néha érthető.
2011. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Engem felháborít, ha ott mennek, és nem azért, mert én állok, hanem azért, mert az a mentőnek, rendőrnek van ilyen esetben fenntartva. Képzeld el, hogy esetlegesen egy baleset miatt álltok, de egy-két tuskó a leállósávot használja (és ha egy elkezdi, megy utána a többi birka), aztán az is jól bedugul, és akkor a mentőnek és rendőrnek esélye nincs megközelíteni a helyszínt. Szóval ezért zavar nagyon, és büntetést rájuk!
2011. szept. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar....

És ha az ANYJÁHOZ menne a mentő a leállósávba de Ő elállja az utat?

2011. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mert bunkó parasztok. Azt hiszik mindent szabad. Egyébként is, ez életveszélyes! Valaki ott állhat, és ha nem veszi időben észre belerohanhat...
2011. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!