Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek miért tűnnek el a...

Dozer007 kérdése:

Szerintetek miért tűnnek el a jó kis Téli gumi vs. Nyári gumi viták az oldalról ilyen jó kis téli időjárásban?

Figyelt kérdés
Természetesen megvan a saját véleményem, de ez egy érdekes dolog... ha más nem vette volna még észre. :)
2012. febr. 7. 08:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
40%

Kapcsolódó kérdések

A BKV (Volán, stb. ) buszoknál is van téli/nyári gumi csere?

A téli gumi mit ér ha így is csúszkál az ember?

Michelin alpin a4 vagy continental contiwintercontact ts800 (175/65 R14 2000-es Toyota Yaris)?

195/65 R15 méretű gumi jónak számít? Miben jó?

Lehet téli gumit használni az egész évben?

Ausztriában kötelező a téli gumi, és ha igen mikortól?

2012. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
azert tűntek el ezek a kérdések hogy te fel tudd tenni ezt a kérdést.........nem is baj hogy nem kérdezik mert már rohadt unalmas volt a:"nekem nincs teli gumim,sose volt nem is lesz" ......" akkor remelem összetöröd magad ha nem vagy képes lecserelni"........"hülyék vagytok a 4 évszakos a tuti" ......stb......en inkabb arra lennek kivancs hogy ha van egy simsonom akkor...........az jó-e,meg mit csinaljak vele hogy 140-et menjen,meg hogy b jogsival 125-ös motort vezethetek?.....meg kezdo autonak jo a bmw x6/audi a8??!!!!?!!???
2012. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
:)) Jójó, csak irónikus kérdés volt. Lehetséges, hogy fel is adom a moderátornak törlésre :)
2012. febr. 7. 09:13
 4/32 anonim ***** válasza:
Nem tűnnek el a kérdések, csak jönnek újabbak és egyre hátrébb kerülnek a kedvenceid. Tényleg nagyon érdekes dolog.
2012. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Na én pont most teszteltem a nyári gumimat a hóban,fagyban,jeges úton.Szóval fel lélegeztem és megnyugodtam,mert semmivel nem volt rosszabb mint a haver téli gumija.Ugyan olyan autónk van csak ő téli gumival jár,nekem nem volt rá pénzem.Most kipróbáltam egymás után mind a kettőt és semmi külömbséget nem vettem észre.

Nekem ez a személyes tapasztalás többet ért mint a sok okoskodó itt a neten.

2012. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%

Azért ha majd neadjisten nekemcsúszol a nyári gumijaiddal, engem nem fogsz olyan könnyen megnyugtatni, mint magadat.

Ha nincs rá pénzed, járj gyalog. Lehetőlag simatalpú műanyag papucsban, mert pont olyan az is, mint téli bakancs.

2012. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
Aham, és ha téli gumival csúszik beléd, akkor semmi baj, ő megtett mindent? Lol.
2012. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
39%

Akkor neked is: menj, fuss egyet a hóban simatalpú műanyag papucsban. Aztán ha leporoltad magad, csináld meg ugyanezt egy jó bakancsban. Ne mondd már, hogy ugyanaz, akár lol, akár nemlol.

Aki ennyire csóró, ne autózzon.

A következő okosnak meg az lesz fixa ideája, hogy elég, ha egy keréken fog a fék, mert ő úgyse szokott fékezni.

2012. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ne a két autót hasonlítsátok össze,hanem tegyél a tiedre téli gumit,és úgy próbáld ki. Azért az milyen már,hogy valaki nem érzi a téli és nyári közötti különbséget? Én néhány télen nyárival jártam,aztán használt,jó állapotban lévő téliket vettem rá. Ha hiszed ha nem,óriási volt a különbség. Amm.. De azért azt vettem észre,az autósok többsége télivel jár. Vajon miért?
2012. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

habár szerintem ebben az időben nem a legmérvadóbb, hogy téli vagy nyári hanem inkább szöges vagy nem szöges :-D :-D

a hólánc meg szerintem nem hátrány

2012. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!