Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan kérhetnék "fekvőrendőrt...

Hogyan kérhetnék "fekvőrendőrt" az utcánkba?

Figyelt kérdés
Egy kertesházas övezetben lakunk, és ma reggel ütött el egy autó egy macskát. Szörnyű volt látni. Következő lehet egy gyerek lesz? Sajnos nagyon gyorsan mennek az autók, pedig kint van a 30-as tábla. Hogyan kell kérni forgalomlassítást? Kitöl?
2009. jún. 9. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Az út fenntartójától (kezelőjétől) ez lehet az önkormányzat lakott területen belül.

2. Elmondod a terület önkormányzati képviselőjének, hogy találjon valami megoldást a problémátokra (nekik ez is a dolguk).

3. Rendőrség közlekedésbiztonsági osztályán is jelezheted a gondot.

De szerintem egy elütött macska miatt nem tesznek semmit.


A mi utcánk egyirányú és napi rendszerességgel a másik irányból is behajt több autós is. Szóltunk már mindenhol ezügyben, de az égvilágon semmit nem tesznek.

2009. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A macskák most bagzanak és meg vannak őrülve. Sajnos én is ütöttem már el macskát, egyszerűen alámszaladt és esélyem sem volt kikerülni. Úgyhogy ebből azért nem kellene egyből általánosítani, hogy a legközelebbi egy gyerek vagy egy nagymama lesz. Félre ne érts, sajnálom a macskát, de ez előfordul.
2009. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzathoz kellene első körben fordulni. Azért egy macska meg egy gyerek tényleg nem ugyanaz, de értem, hogy mire gondolsz...már csak a megfelelő hatósághoz kell fordulnod a kéréssel és majd ők eldöntik, hogy jogos-e.
2009. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az önkormányzattól kértem. Egyik évben felrakták, következő tavasszal meg eltávolították, máig nem értem, hogy miért, amikor itt van az óvoda is, de senkit nem érdekel.
2009. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk is a gyorshajtás volt a gond az egyik kis utcában , raktak fekvőrendőrt de valaki felszedte, utana betonból csináltak egyek ami az út két széléig van
2009. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na a fekvőrendőr aztán mindent megold...

Aki gyorsan hajt az meglassít és két másodperc múlva ugyanazzal a sebességgel megy tovább. Azoknak meg akik betartják a sebességhatárt azoknak meg ok nélkül rongálja a kocsiját. Inkább be kéne oda állni jópárszor traffiaxszal és el lenne intézve.

2009. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!