Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mindenkit megvisel, ha baleset...

Mindenkit megvisel, ha balesetet okoz?

Figyelt kérdés

Mert láttam már 1-2 koccanást, és volt aki kiszállt, hogy "úristen, mit tettem..." és volt aki még a másikat okolta, hogy mi a f*szé nem fékezett, ha látta, hogy jön az(akinek nem lett volna elsőbbsége).

Az ilyeneket is érdekli, hogy összetört más autót, meg a sajátjtá? vagy Ezek lesz*rják, ha nem öltek meg snekit, nem érdekli őket?


2012. márc. 18. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már okoztam balesetet kamionnal. Egy személyautót csaptam szét, ami holttérben volt. Kétszer megnéztem, van e ott valami mégsem láttam. Sikerült rendesen összetörni. Örülök, hogy senkinek nem lett semmi baja, de eret nem fogok vágni magamon, mert összejött. Megeshet bárkivel.


Mikor megtörtént kiszálltam, megnéztem jól vannak-e, nem sérült senki, mondtam én voltam a hibás, toljuk félre a kocsit az útból, a forgalmat ne tartsuk fel, majd utána lepapírozunk. Lehet normálisan is csinálni.

2012. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés... tavaly ősszel apámmal együtt konvojban mentünk a gumishoz, ő jött mögöttem. Előttem hirtelen megálltak, én így még inkább hirtelen álltam meg, de apám már nem tudott megállni és belém jött. Félreálltunk, kiderült, hogy csak a rendszámtábla-tartók törtek szét, de apám még a gumisnál is remegett az idegességtől. Pedig összesen 800 forint volt a kár, viszont gazdagabbak lettünk egy hülye sztorival:D
2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én koccantam egy autóval, egyértelműen az én hibám volt. Nagyon megviselt. Személyi sérülés nem történt, valamint az okozott kár is minimális volt. Mégis szinte remegtem. Utana is jópár napig görcsbe volt a gyomrom ha vezettem
2015. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!